MSI Afterburner Eski Sürüm İndir

MSI Afterburner ekran kartı hız aşırma yazılımıdır.

MSI Afterburner Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
MSI Afterburner 4.6.2 İndir Ekim 2019 37.4 MB
MSI Afterburner 4.6.3 İndir Mart 2021 51.7 MB
MSI Afterburner 4.6.4 İndir Mayıs 2021 51.7 MB

MSI Afterburner Hakkında

MSI Afterburner, MSI tarafından hazırlanan ücretsiz ekran kartı hız açırma ve ekran kart özelliklerini ayarlama ücretsiz programıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

MSI Afterburner 4.6.2
MSI Afterburner 4.6.3
MSI Afterburner 4.6.4

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum veya Soru Var

 1. İsmet Ay 6 Eylül 2021

  Hepsini denedim en iyi 4.6.4 eski sürümü çalışıyor.

  1. Moderatör 6 Eylül 2021

   Selam İsmet Bey, görüşünüzü paylaştığınız için teşekkür ederiz. Eski sürüm hakkında sorunuz olursa her zaman sormak istediklerinizi buradan bizlere iletebilirsiniz.