Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 39 saniye

Yorum Yazın.

MSN Messenger en popüler ve en eski olan iletişim araçlarından birisidir.

MSN Messenger Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
MSN Messenger 1.0 İndir Temmuz 1999 323 KB.
MSN Messenger 2.0 İndir Kasım 1999 345 KB.
MSN Messenger 6.0 İndir Temmuz 2003 7.9 MB.
MSN Messenger 8.5.1235.0517 İndir Mayıs 2007 18.9 MB.

MSN Messenger Hakkında

MSN Messenger, Microsoft tarafından kullanıcıların Windows işletim sisteminde gerek yazılı, gerek görüntülü veya sesli olarak ücretsiz iletişim kurmalarını sağlamak amacı ile yayınlanmış en popüler ve sürekli geliştirilen sohbet uygulamasıdır.

Program içerisinde mail adresini bildiğiniz kişileri ekleyerek arkadaşlık kurabileceğiz gibi aratma yoluyla da arkadaş eklemesi yapabilirsiniz. Ekleme sonrası eklediğiniz kişi sizi kabul ettiği andan itibaren arkadaş listenize eklenecek, kameralı sohbet de ise kamera isteğinizi kabul ettiğinde kameralı olarak sohbet edebileceksiniz. MSN Messenger için ekleme ve kabul etme sonucu iletişim sağlanmaktadır. Eklemeye karşı kabul etmeme veya sizi engelleme durumu vardır. Bu durumda ise iletişime geçmeniz imkânsızdır.

MSN Messenger kameralı olarak görüntülü hareketli iletişim araçları arasında ilk sırayı almaktadır. Windows işletim sistemleri ile birlikte gelen MSN Messenger birçok güncelleme ve yeni sürümleri de 2000 senesinden bu yana sürekli olarak yenilenmiş her sürümde daha yeni özellikler sunulmuştur.

Site içerisinde MSN Messenger eski sürümlerini bulabilir yine sayfa içerisinde bahsi geçen eski sürümün sürüm numarasını, sürüm yayınlanma tarihi ve indireceğiniz eski sürümün indirme boyutu tablo olarak verilmiştir. İndirmek istediğiniz eski sürüme dokunarak bilgisayarınıza indirebilir, bilgisayarınızda eski sürüm MSN Messenger kullanabilirsiniz.

MSN Messenger 8.5.1235.0517 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.