Yorum Yazın

MultiMonitorTool programını bilgisayarınıza indirerek çift monitör kullanma programını Windows işletim sisteminin tümünde sorunsuz olarak çalıştırabilirsiniz.

MultiMonitorTool Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
MultiMonitorTool 1.92 (64 Bit) İndir Temmuz 2018 219 KB.
MultiMonitorTool 1.92 (32 Bit) İndir Temmuz 2018 203 KB.
MultiMonitorTool 1.96 (32 Bit) İndir Eylül 2019 202 KB.
MultiMonitorTool 1.96 (32 Bit) İndir Eylül 2019 219 KB.

MultiMonitorTool Hakkında

MultiMonitorTool programı PC kullanıcıların çift monitör olarak bilgisayarında çalışma yapabilmeleri için hazırlanmış olan NirSoft geliştirdiği ve kendisine ait olan ücretsiz yazılımdır.

Bu program ile iki ayrı çözünürlükte olan monitörler arasında bölerek çalışma yaptığınız gibi ekran hareketlerini sürekle bırak gibi basit bir şekilde yapabilmektesiniz.

Kurulum gerektirmeyen az yer kaplayarak sistem kaynaklarını fazla kullanmayan popüler çift monitör çalıştırma programıdır.

Sayfa içerisinde aksi belirtilmedikçe 32 bir veya 64 bit ayrı, ayrı indirme yapmalısınız. 64 bir kullanıcıları sayfada MultiMonitorTool programının 64 bit olan eski sürümünü,32 bit kullanıcıları için de 32 bit eski sürümü görebilirler.

İndirmiş olduğunuz MultiMonitorTool eski sürümü için sayfa içerisinde ayrıca yayınlanma tarihi, sürüm no ve indirme boyutu verilmiştir. İstediğiniz eski sürümün üzerine dokunarak indirebilirsiniz.

Programın ilk kurulum da ne yazık ki Türkçe dil seçimi yoktur. Türkçe dil seçimini ayrıca kurarak programa entegre etmelisiniz. Bunun için MultiMonitorTool Türkçe eklentisini (Sürüm 1.92 için geçerli olabilir!) indiriniz ve ing uzantılı dosyayı klasör içerisine yükleyiniz ve programı tekrar çalıştırınız. MultiMonitorTool 1.92 Eski Sürüm Görünümü resminden de nereye atılacağınız görebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
MultiMonitorTool 1.92
MultiMonitorTool 1.96

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.