Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 44 saniye

Yorum Yazın.

MultiMonitorTool programını bilgisayarınıza indirerek çift monitör kullanma programını Windows işletim sisteminin tümünde sorunsuz olarak çalıştırabilirsiniz.

MultiMonitorTool Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
MultiMonitorTool 1.92 (64 Bit) İndirTemmuz 2018219 KB.
MultiMonitorTool 1.92 (32 Bit) İndirTemmuz 2018203 KB.

MultiMonitorTool Hakkında

MultiMonitorTool programı PC kullanıcıların çift monitör olarak bilgisayarında çalışma yapabilmeleri için hazırlanmış olan NirSoft geliştirdiği ve kendisine ait olan ücretsiz yazılımdır.

Bu program ile iki ayrı çözünürlükte olan monitörler arasında bölerek çalışma yaptığınız gibi ekran hareketlerini sürekle bırak gibi basit bir şekilde yapabilmektesiniz.

Kurulum gerektirmeyen az yer kaplayarak sistem kaynaklarını fazla kullanmayan popüler çift monitör çalıştırma programıdır.

Sayfa içerisinde aksi belirtilmedikçe 32 bir veya 64 bit ayrı, ayrı indirme yapmalısınız. 64 bir kullanıcıları sayfada MultiMonitorTool programının 64 bit olan eski sürümünü,32 bit kullanıcıları için de 32 bit eski sürümü görebilirler.

İndirmiş olduğunuz MultiMonitorTool eski sürümü için sayfa içerisinde ayrıca yayınlanma tarihi, sürüm no ve indirme boyutu verilmiştir. İstediğiniz eski sürümün üzerine dokunarak indirebilirsiniz.

Programın ilk kurulum da ne yazık ki Türkçe dil seçimi yoktur. Türkçe dil seçimini ayrıca kurarak programa entegre etmelisiniz. Bunun için MultiMonitorTool Türkçe eklentisini (Sürüm 1.92 için geçerli olabilir!) indiriniz ve ing uzantılı dosyayı klasör içerisine yükleyiniz ve programı tekrar çalıştırınız. MultiMonitorTool 1.92 Eski Sürüm Görünümü resminden de nereye atılacağınız görebilirsiniz.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
MultiMonitorTool 1.92

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.