MultiMonitorTool (Masaüstü İki Monitörle Çalışma) Eski Sürüm İndir

MultiMonitorTool programını bilgisayarınıza indirerek çift monitör kullanma programını Windows işletim sisteminin tümünde sorunsuz olarak çalıştırabilirsiniz.

MultiMonitorTool Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
MultiMonitorTool 1.92 (64 Bit) İndirTemmuz 2018219 KB
MultiMonitorTool 1.92 (32 Bit) İndirTemmuz 2018203 KB
MultiMonitorTool 1.96 (32 Bit) İndirEylül 2019202 KB
MultiMonitorTool 1.96 (32 Bit) İndirEylül 2019219 KB

MultiMonitorTool Hakkında

MultiMonitorTool programı PC kullanıcıların çift monitör olarak bilgisayarında çalışma yapabilmeleri için hazırlanmış olan NirSoft geliştirdiği ve kendisine ait olan ücretsiz yazılımdır.

Bu program ile iki ayrı çözünürlükte olan monitörler arasında bölerek çalışma yaptığınız gibi ekran hareketlerini sürekle bırak gibi basit bir şekilde yapabilmektesiniz.

Kurulum gerektirmeyen az yer kaplayarak sistem kaynaklarını fazla kullanmayan popüler çift monitör çalıştırma programıdır.

Sayfa içerisinde aksi belirtilmedikçe 32 bir veya 64 bit ayrı, ayrı indirme yapmalısınız. 64 bir kullanıcıları sayfada MultiMonitorTool programının 64 bit olan eski sürümünü,32 bit kullanıcıları için de 32 bit eski sürümü görebilirler.

İndirmiş olduğunuz MultiMonitorTool eski sürümü için sayfa içerisinde ayrıca yayınlanma tarihi, sürüm no ve indirme boyutu verilmiştir. İstediğiniz eski sürümün üzerine dokunarak indirebilirsiniz.

Programın ilk kurulum da ne yazık ki Türkçe dil seçimi yoktur. Türkçe dil seçimini ayrıca kurarak programa entegre etmelisiniz. Bunun için MultiMonitorTool Türkçe eklentisini (Sürüm 1.92 için geçerli olabilir!) indiriniz ve ing uzantılı dosyayı klasör içerisine yükleyiniz ve programı tekrar çalıştırınız. MultiMonitorTool 1.92 Eski Sürüm Görünümü resminden de nereye atılacağınız görebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

MultiMonitorTool 1.92
MultiMonitorTool 1.96

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: Windows Etiket:

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.