Yorum Yazın

NeatMouse Windows için bilgisayarınıza indirerek, NeatMouse programını Windows işletim sisteminizde kullanabilirsiniz.

NeatMouse Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
NeatMouse 1.05 İndir Aralık 2016 832 KB.

NeatMouse Hakkında

NeatMouse, Neat Decisions tarafından bilgisayar kullanıcıların mouse olmadığı zaman veya mouse hareketlerini tuş kombinasyonları ile yapabilmeleri için hazırlanmış Windows yazılımıdır.

Programın mantığı ise başlangıçtan sonra size verilen tuş kombinasyonlarına tıklayarak mouse hareketlerini istediğiniz şekilde hareket ettirebilirsiniz. Başlangıçta klavyenizin sol tarafından verilen numaralar ile hareket ettirebilir veya bu tuş kombinasyonlarını istediğiniz şekilde siz size uygun olarak ayarlayarak istediğiniz tuşları ayarlayabilmeniz mümkün.

Bilgisayar fareniz herhangi bir sebeple yok mu? Bilgisayar fareniz bozuldu ve sizin acil olarak işlem yapmanız gerekiyorsa bu durumda sizin yardımınıza bu program koşacaktır.

Bilgisayar fare imlecini bilgisayarının klavyesini kullanarak istediğiniz şekilde kullanabileceksiniz. İndireceğiniz NeatMouse 1.05 eski sürümü Windows 10 da dahil olmak üzere Windows 32 bit ve Windows 64 bit için tüm Windows işletim sistemine uyumlu olarak çalışmaktadır.

NeatMouse eski sürümü için sayfa içerisinde eski sürüm numarası, yayınlanma tarihi verilmiştir. İndirmek için sürümün üzerine dokunarak bilgisayarınızda kullanmaya başlayabilir. İndirmeden önce ekran görüntüsünü alt resimde inceleyebilir indirmenizi inceleme işleminden sonra yapabilirsiniz.

Program kurulumu sırasında isterseniz kurarak bilgisayarınızda çalıştırabilir isterseniz kurulum sırasında portable, taşınabilir kurulumsuz olarak bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz. Sürekli kullanıcılar kurum yapabilir, sadece bir sefer kullanacaklar ise portable olarak çalıştırabilirler.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
NeatMouse 1.05

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.