Yorum Yazın

Nero CD ve DVD yazma programını sayfa içerisinden bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Nero Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Nero 3.0.2.0 İndir Kasım 1997 1.5 MB.
Nero 5.5.10.20 İndir Ekim 2002 12.8 MB.
Nero Ultra Edition 7.5.1.1 İndir Eylül 2006 189 MB.
Nero Burning ROM 2019 20.0.01000 İndir Temmuz 2019 166 MB.

Nero Hakkında

Nero CD/DVD veri atma, veri yedekleme, verileri arşivleme programıdır. Deneme sürümü olan Nero Nero AG tarafından geliştirilmiştir. Özellikle CD ve DVD cihazlarına veri atma ve arşivleme için tercih edilen bu yazılım kolay kullanıma sahip olmasını onu popüler hale getirmiştir.

Nero ile veri atmak çok kolaydır. Sadece yapmanız gereken istediğiniz klasör, dosya, klasör veya dosyaları seçerek Nero programının içerisine yerleştirme ve yazma işlemini başlatmak olacaktır. Nero ile aynı zamanda CD veya DVD’lerinizi direk birebir olarak kopyalayabilir istediğiniz kadar kopya oluşturabilirsiniz. Bu programın tercih edilmesinin diğer bir sebebi ise hard diskinde çok fazla sayıda veri olduğundan hard disk de bulunan verileri arşiv yaparak CD ve DVD ortamına yazarak hard disk boş alanı çoğaltmak isteyenler tarafından kullanılmaktadır.

Bu şekilde Nero CD ve DVD yazma programı sayesinde istediğiniz tüm verileri güvenli bir şekilde aktararak saklayabilirsiniz. İşletmeler de bu yazılımı tercih etmektedir. İşletmeler verilerini bu yazılım ile CD ve DVD ortamına atarak işletme bilgilerini korumaktadır. Bir yere veri ulaştırmak istiyorsanız Nero yine sizin işinize yaracaktır. İstediğiniz verileri Nero tüm sürümleri ile yazarak istediğiniz kişiye ulaştırabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Nero 3.0.2.0
Nero Burning ROM 2019 20.0.01000

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.