Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 39 saniye

Yorum Yazın.

Nero CD ve DVD yazma programının eski sürümünü sayfa da temin edebilir, ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İstediğiniz sürümü alttan seçerek indirmeye başlayın. Ayrıca sitenin altında Nero hakkında detaylı bilgi sahibi olun.

Nero Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Nero 3.0.2.0 İndir Bilinmiyor 1.9 MB.
Nero Burning ROM 2018 1.10.0.9 İndir Eylül 2017 3 MB.

Nero Hakkında

Nero cd ve DVD’lere veri atma, veri yedekleme, verileri arşivleme programıdır. Deneme sürümü olan Nero Nero AG tarafından geliştirilmiştir. Özellikle CD ve DVD cihazlarına veri atma ve arşivleme için tercih edilen bu yazılım kolay kullanıma sahip olmasını onu popüler hale getirmiştir.

Nero ile veri atmak çok kolaydır. Sadece yapmanız gereken istediğiniz klasör, dosya, klasör veya dosyaları seçerek Nero programının içerisine yerleştirme ve yazma işlemini başlatmak olacaktır. Nero ile aynı zamanda CD veya DVD’lerinizi direk birebir olarak kopyalayabilir istediğiniz kadar kopya oluşturabilirsiniz. Bu programın tercih edilmesinin diğer bir sebebi ise hard diskinde çok fazla sayıda veri olduğundan hard disk de bulunan verileri arşiv yaparak CD ve DVD ortamına yazarak hard disk boş alanı çoğaltmak isteyenler tarafından kullanılmaktadır.

Bu şekilde Nero CD ve DVD yazma programı sayesinde istediğiniz tüm verileri güvenli bir şekilde aktararak saklayabilirsiniz. İşletmeler de bu yazılımı tercih etmektedir. İşletmeler verilerini bu yazılım ile CD ve DVD ortamına atarak işletme bilgilerini korumaktadır. Bir yere veri ulaştırmak istiyorsanız Nero yine sizin işinize yaracaktır. İstediğiniz verileri Nero tüm sürümleri ile yazarak istediğiniz kişiye ulaştırabilirsiniz.

Nero 3.0.2.0 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.