Netflix APK Eski Sürüm İndir

Dizi ve film yazılımı olan Netflix uygulamasını Android için edinin.

Netflix APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Netflix APK 4.16.4 build 15215 İndir Aralık 2019 25.5 MB
Netflix APK 7.53.3 build 31 34824 İndir Nisan 2020 20.8 MB
Netflix APK 7.55.0 build 31 34846 İndir Mayıs 2020 20.9 MB
Netflix APK 8.30.0 build 5 40236 İndir Haziran 2022 85.7 MB

Netflix APK Hakkında

Netflix APK, Netflix, Inc. tarafından hazırlanan ücretle aylık veya belirlenmiş fiyatlar ile üye olarak özel film ve dizileri izlemeyebileceğiniz film, dizi izleme uygulamasıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Netflix APK 4.16.4 build 15215
Netflix APK 7.55.0 build 31 34846

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.