Yorum Yazın.

Nexshot, ekran görüntüsü çekme programın Windows 32 bit ve 64 bit için uyumlu olan sürümlerinden sayfa içerisinde istediğinizi indirerek, kullanabilirsiniz.

Nexshot Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Nexshot 1.9.0.0 İndir Mayıs 2018 4.1 MB.
Nexshot 2.2.0.0 İndir Kasım 2018 5.2 MB.

Nexshot Hakkında

Nexshot, Nexthon Technologies tarafından Windows kullanıcıların kullanımına imkan verilmiş ücretsiz ekran görüntüsü çekme programıdır.

Program başlatıldığında durum çubuğuna yerleşir. Durum çubuğuna giderek Nexshot simgesine tıkladığınızda sizden ekranı çekmekte istediğiniz yeri seçmenizi ister. Seçimi yaptıktan sonra ekran görüntüsünü çeker.

Program içerisinde kısa yol tuşları ayarlayabilirsiz, programda yalnızca İngilizce dil seçimi var. Türkçe dil seçimi ne yazık ki (Nexshot 1.9.0.0 eski sürümü için bahsediyoruz) yoktur. Kullanımı kolay olduğundan İngilizce olmasının size herhangi bir zorluğu olacağını düşünmüyoruz.

Nexshot programın üstün özelliği ise ekranın istediğiniz yerini rahatlıkla seçebiliyor olmanız, görüntü kalitesini yüksek olarak çekiyor olmaz ve en önemlisi ise hiçbir kısıtlama olmadan ücretsiz olarak kullanıyor olmanızdır. Ekran çekimi için kaliteli ve ücretsiz yazılım arayanlara bu programın eski sürümünü önermekteyiz.

Programı kullanabilmeniz için bilgisayarınızda .NET Framework 4.0 yüklü olması gerekmektedir. Program içerisinde kurabilir veya site içerisinde .NET Framework Eski Sürüm sayfasına giderek indirerek de kurabilirsiniz. .NET Framework 4.0 paketini kurduktan sonra bilgisayarınızı tekrar başlatmanız gereklidir.

Kurulum sırasında bilgisayarınızı başlatmanızı isterse başlatması emrini veriniz. Bilgisayarınızı başlatmadan programı çalıştırdığınız takdirde Nexshot programı bilgisayarınızda aktif olamayacak ve çalışmayacaktır.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
Nexshot 1.9.0.0
Nexshot 2.2

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.