Yorum Yazın.

NonCompressibleFiles, kendine özgü sıkıştırma, istenilen boyutlara göre bölme sıkıştırma yapan programdır.

NonCompressibleFiles Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
NonCompressibleFiles 2.85 (64 Bit) İndirKasım 2018104 KB.
NonCompressibleFiles 3.01 (32 Bit) İndirMart 201951.3 KB.

NonCompressibleFiles Hakkında

NonCompressibleFiles, Nenad Hrgtarafından hazırlanan dosya ve klasörlerin tümünü sıkıştırarak eski disk sürücü boyutu veya maksimum 10 GB. olacak şekilde ayarlayarak bölme, sıkıştırma işlemi yapan ücretsiz Windows yazılımıdır. Çok büyük boyutlara sahip ya da ufak boyuta sahip diskler için küçültme, büyütme işlemleri yapabilirsiniz.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

NonCompressibleFiles 2.85

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.