Yorum Yazın

Norton kaldırma ve geri yükleme programı için sürümleri sayfa içerisinde bularak bilgisayar için kolaylıkla Norton programlarını kaldırabilirsiniz.

Norton Kaldırma ve Geri Yükleme Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Norton Kaldırma ve Geri Yükleme 4.5.0.16 İndir Nisan 2018 3 MB.
Norton Kaldırma ve Geri Yükleme 4.5.0.70 İndir Ağustos 2019 2.8 MB.

Norton Kaldırma ve Geri Yükleme Hakkında

Norton Kaldırma ve Geri Yükleme, Norton tarafından üretilen tamamen ücretsiz olarak sunulan Norton ürünlerini bilgisayardan tamamen kaldırma, geri yükleme veya bakım yapma programıdır.

Bazı durumlardan Norton ürünleri tamamen bilgisayarınızda hiçbir atık dosya kalmadan silmek isteyebilirsiniz veya yeni sürümü ile güncellemek isteyebilirsiniz. Onarma yapmak ta isteyebilirsiniz. İşte son sürüm de dâhil olmak üzere Norton kullanıcıların bilgisayarın da rahatlıkla yükleme, onarma ve silme işlemini yapabilmeleri için çıkarmış olduğu araçtır.

Bu aracı kullanmak için bir şart var aracı kullanacaklar Norton üyelik girişi ile programa giriş yapmaları gerekmektedir. Eğer Norton ürünlerinde işlem yapmak istiyor ve üyeliğiniz yoksa üyelik yaparak kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızda bulunan bir veya birden fazla Norton ürünü hasar gördüyse bunlarla tek, tek uğraşmadan nasıl yapsam diyorsanız bu Norton yardımcı araç programı yine işinizi görecek ve tüm Norton ürünleri tazeleyecektir.

Programın kullanımı ise basittir. Sadece bu aracı bilgisayarınıza kurmak ve çıkan ekranda “Kaldır ve Yeniden Yükle” onayı vermek olacaktır. Amatör kullanıcı iseniz diğer işlemlerle uğraşmak yerine onay vermek sizin için kolay olmaz mı?

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Norton Kaldırma ve Geri Yükleme 4.5.0.16
Norton Kaldırma ve Geri Yükleme 4.5.0.70

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.