Yorum Yazın - 1 Yorum Var

Notepad++ gelişmiş text editör programıdır. Özellikle yazılımcılar tarafından kod yazımı için kullanılır, bilgisayarını geliştirilenlerin tercih ettiği metin editör programıdır.

Notepad++ Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Notepad++ 1.0 İndir Kasım 2003 388 KB.
Notepad++ 1.1 İndir 16 Aralık 2003 375 KB.
Notepad++ 1.2 İndir 27 Aralık 2003 383 KB.
Notepad++ 3.6 İndir Mayıs 2006 1 MB.
Notepad++ 7.6.6 İndir Nisan 2019 3.3 MB.
Notepad++ 7.7 İndir Mayıs 2019 4 MB.
Notepad++ 7.8 (32 Bit) İndir Ekim 2019 4.4 MB.
Notepad++ 7.8 (64 Bit) İndir Ekim 2019 3.5 MB.

Notepad++ Hakkında

Notepad++ kısaca anlatmak gerekirse Windows işletim sisteminde bulunan Notepad yani metin editörünün gelişmiş halidir diyebiliriz. Özellikle kodlama ile uğraşanların kullandığı Notepad++ yazılımı tamamen ücretsiz olarak sunulan Don HO tarafından geliştirilen yazılımdır. Don HO Notepad++ geliştirirken WYSIWYG editörü ile yazma, dil renklendirme, sürükle bırak özelliği ile kolay kullanım birden çok dokümanı tek tuş ile açma, kolay kelime arama gibi birçok özellikle kullanıcıların indirmesine ve kullanımına sunmuştur.

Notepad++ siz metin yazı yazarken veya kod yazarken yardımcı olmak için sürekli olarak geliştirilmektedir. Notepad kullanıcı iseniz ve Notepad sürekli yazı yazıyorsanız Notepad++ denemediyseniz denemenizde fayda var. Kullanım kolaylığını ve metin yazma zevkini Notepad++ ile yaşabilirsiniz.

Site içerisinde Notepad++ Kasım 2003 senesinden günümüze kadar olan sürümleri sırası ile yer almaktadır ve sürekli olarak güncellemektedir. Sayfada hangi sürümü indirmek istiyorsanız o eski sürümün üzerine dokunarak bilgisayarınıza Notepad++ eski sürümünü indirerek kullanabilirsiniz.

Notepad++ için sürüm sıralaması en üste en eski sürüm alta doğru daha yeni sürümler olarak ilerler. Siz size uygun hangi sürümü istiyorsanız onu indirebilir veya sitede olan tüm sürümleri bilgisayarınıza indirerek arşiv olarak saklayabilirsiniz.

Notepad++ eski sürüm kurduktan eski sürüm olarak kullanmak istiyorsanız gelen güncelleme seçimine güncelleme (update) “Hayır” butonuna basınız.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Notepad++ 1.0
Notepad++ 1.2
Notepad++ 7.6.6
Notepad++ 7.8

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Sadece 1 Yorum Var “Notepad++ Eski Sürüm İndir”