Nox App Player (BlueStacks Alternatifi) Eski Sürüm İndir

Nox programın eski sürümü ile bilgisayarınızda Android uygulamaları açabilirsiniz.

Nox App Player Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Nox App Player 6.1.1.0 İndir Haziran 2018 340 MB
Nox App Player 6.6.0.5 İndir Nisan 2020 367 MB

Nox App Player Hakkında

Nox App Player tamamen ücretsiz full özelliklere sahip bilgisayar (PC) üzerinden Android oyunları ve diğer Android uygulamaları oynayabileceğiniz Android PC emülatör programıdır.

Reklam Alanı

BlueStacks alternatifi olan bu program, program içerisinde oyun veya Android uygulama arama özelliğini kullanarak istediğiniz Android oyun veya uygulamayı bilgisayarınızda oynama imkanı sağlamaktadır.

Program kullanımı basit ayarlamaları ise gelişmiştir. Program içerisinde monitör ayarlarınızı yapabilir ister tam ekran pencere isterseniz yarım ekran olarak kullanabilirsiniz.

Android 4.4.2 ile bir çok uygulama veya oyunu sorunsuz bir şekilde bilgisayarınızda açabilirsiniz. Kurmuş olduğunuz Android uygulama veya oyunu listeden bir daha kurmaya gerek karmadan açabilirsiniz.

Bu uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederiz. Programın eski özelliği ise sistem kaynaklarını fazla kullanmasından dolayı yavaşlık yaşayabilirsiniz. Yeni ve 4 GB üstü 2 çekirdekli bilgisayarlarda sorun yaşamazken altı bilgisayarlarda yavaşlık yaşarsınız.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Nox App Player 6.1.1.0
Nox App Player 6.6.0.5

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: Windows Etiket:
Reklam Alanı

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.