Yorum Yazın

Nox programın eski sürümü ile bilgisayarınızda Android uygulamaları açabilirsiniz.

Nox App Player Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Nox App Player 6.1.1.0 İndir Haziran 2018 339.8 MB.
Nox App Player 6.6.0.5 İndir Nisan 2020 368 MB.

Nox App Player Hakkında

Nox App Player tamamen ücretsiz full özelliklere sahip bilgisayar (PC) üzerinden Android oyunları ve diğer Android uygulamaları oynayabileceğiniz Android PC emülatör programıdır.

BlueStacks alternatifi olan bu program, program içerisinde oyun veya Android uygulama arama özelliğini kullanarak istediğiniz Android oyun veya uygulamayı bilgisayarınızda oynama imkanı sağlamaktadır.

Program kullanımı basit ayarlamaları ise gelişmiştir. Program içerisinde monitör ayarlarınızı yapabilir ister tam ekran pencere isterseniz yarım ekran olarak kullanabilirsiniz.

Android 4.4.2 ile bir çok uygulama veya oyunu sorunsuz bir şekilde bilgisayarınızda açabilirsiniz. Kurmuş olduğunuz Android uygulama veya oyunu listeden bir daha kurmaya gerek karmadan açabilirsiniz.

Bu uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederiz. Programın eski özelliği ise sistem kaynaklarını fazla kullanmasından dolayı yavaşlık yaşayabilirsiniz. Yeni ve 4 GB. üstü 2 çekirdekli bilgisayarlarda sorun yaşamazken altı bilgisayarlarda yavaşlık yaşarsınız.

Bu programı kullandıktan sonra ya da sizin bilgisayarınız eski ise site içerisinde diğer Android için PC’de uygulama ve oyun açma programları görebilir. Bunların eski sürümlerini yine aynı sayfada bularak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Diğer PC Android açma programına ulaşmak için “Eski Sürüm PC için Android Açma Programları” sayfasına gidebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Nox App Player 6.1.1.0
Nox App Player 6.6.0.5

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.