Yorum Yazın

oCam ücretsiz ekran video kayıt ve seçimi göre ekran görüntüsü çekme programıdır.

oCam Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
oCam 450.0 İndir Mayıs 2018 9.6 MB.
oCam 485.0 İndir Ağustos 2019 11 MB.
oCam 490.0 İndir Kasım 2019 8.8 MB.

oCam Hakkında

oCam, OhSoft tarafından yayınlanan ve sürekli olarak geliştirilen ekran görüntüsü çekme ve ekran görüntüsünü video olarak kayıt etme programıdır.

Programda Türkçe dâhil birçok dilde desteklemektedir. İlk kurulumda bilgisayarınız Türkçe ise Türkçe kurulumu seçerek kurulum yapabilirsiniz.

Programı kurduktan sonra ekran kayıt, oyun kayıt ve ses kayıt menülerini bulabilirsiniz. Ekran görüntüsü çekmek isteyenler ekran kayıt menüsünde ister ekranın tam görüntüsünü isterse belli bir alını seçerek ekran görüntüsünü çekebilir.

Oyun kayıt menüsünü seçenler ise oyun oynadıkları görüntüyü video olarak kayıt edebilir ve ses kayıt menüsünden ses kaydı yapabilirler. Video ve ses kaydı programda standart olarak bırakırsanız kaliteli video ve ses kaydı yapabilirsiniz.

Ekran çekme ve video görüntüsü, ses kaydı almak isteyenler kalitenin ne kadar yüksek olduğunu program içerisinde rahatlıkla anlayabilirler. Dikkat etmeniz gereken ise hangi seçimi yaptıysanız o seçimin doğru olup olmadığını yani oyun videosu çekecekseniz oyun kayıt alanında kırmızı yuvarlak butona basmaları gerekmektedir.

Ekran görüntüsünü istediğiniz format için JPEG, BNP, Gif ve diğerleri video kaydını ise Avi, Mpeg ve diğer formatlarda, ses kayıtlarını ise Wav ve diğer formatlarda bilgisayarınıza ekleyebilirsiniz. Bu formatlarından istediğiniz birini seçerek arşiv olarak tutabilir veya video paylaşım siteleri gibi web sitelerinden paylaşabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
oCam 450.0
oCam 485.0
oCam 490.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.