Ocster Backup Eski Sürüm İndir

Ocster Backup Windows işletim sistemi Windows 10’da dahil ücretsiz yedekleme programı sayfa içerisinde bularak Windows işletim sisteminizde kullanabilirsiniz.

Ocster Backup Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Ocster Backup 1.99 İndir Mart 2015 26 MB

Ocster Backup Hakkında

Ocster Backup, Ocster tarafından Windows işletim sistemi kullanıcılara önemli verilerini yedeklemeleri için hazırlanmış gelişmiş özelliklere sahip klasör, ya da verilerinizi yedeklemenize imkân sağlayan Windows yazılımıdır.

Program size verileri tam olarak yedekleme imkânı, sabit disk, USB cihazı veya diğer cihazlarınız için yedekleme imkanı, yedekleme sırasında şifre korumalı olarak yedekleme imkanı, planlı yedekleme imkanı bu şekilde verilerinizi istediğiniz bir tarih saat belirterek otomatik yedekleyebilirsiniz. Türkçe dil seçimi yok, diller İngilizce, Fransızca, Almanca, Portekizce ve İspanyolcadır.

Yedekleme durdurma, kaldığı yerden devam etme imkânı, yedekleme yaparak sürücü üzerinde yer azaltma imkânını sunmaktadır. Verileriniz önemli ise silinme, zararlı yazılımlar sayesinden bozulma, hard disk yanması ya da diğer sorunlardan korumanız için sürekli olarak en az ayda bir yedeklemenizi önermekteyiz. Bu program ücretsiz olması yedekleri tamamen güvenli bir şekilde yedekleyebilmesi ve kullanımı kolay olması sebebi ile önereceğimiz yedekleme programları arasındadır.

Verilerinizi riske atmayın. Ücretsiz veri güvenliğini yedekleyerek sağlamak ilerde oluşabilecek büyük sorunlara, ah! keşke önceden yedekleme yapsaydım bir sürüm emeğim gitti demektense kısa sürede yapmak iyidir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Ocster Backup 1.99

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.