Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 22 saniye

Yorum Yazın.

Ocster Backup Windows işletim sistemi Windows 10’da dahil ücretsiz yedekleme programı sayfa içerisinde bularak Windows işletim sisteminizde kullanabilirsiniz.

Ocster Backup Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Ocster Backup 1.99 İndir Mart 2015 26.2 MB.

Ocster Backup Hakkında

Ocster Backup, Ocster tarafından Windows işletim sistemi kullanıcılara önemli verilerini yedeklemeleri için hazırlanmış gelişmiş özelliklere sahip klasör, ya da verilerinizi yedeklemenize imkân sağlayan Windows yazılımıdır.

Program size verileri tam olarak yedekleme imkânı, sabit disk, USB cihazı veya diğer cihazlarınız için yedekleme imkanı, yedekleme sırasında şifre korumalı olarak yedekleme imkanı, planlı yedekleme imkanı bu şekilde verilerinizi istediğiniz bir tarih saat belirterek otomatik yedekleyebilirsiniz. Türkçe dil seçimi yok, diller İngilizce, Fransızca, Almanca, Portekizce ve İspanyolcadır.

Yedekleme durdurma, kaldığı yerden devam etme imkânı, yedekleme yaparak sürücü üzerinde yer azaltma imkânını sunmaktadır. Verileriniz önemli ise silinme, zararlı yazılımlar sayesinden bozulma, hard disk yanması ya da diğer sorunlardan korumanız için sürekli olarak en az ayda bir yedeklemenizi önermekteyiz. Bu program ücretsiz olması yedekleri tamamen güvenli bir şekilde yedekleyebilmesi ve kullanımı kolay olması sebebi ile önereceğimiz yedekleme programları arasındadır.

Verilerinizi riske atmayın. Ücretsiz veri güvenliğini yedekleyerek sağlamak ilerde oluşabilecek büyük sorunlara, ah! keşke önceden yedekleme yapsaydım bir sürüm emeğim gitti demektense kısa sürede yapmak iyidir.

Ocster Backup 1.99

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.