Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 26 saniye

Yorum Yazın.

Office Viewer programını sayfa içerisinde bularak Windows işletim sisteminizde Office Viewer programını kullanabilirsiniz.

Office Viewer Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Office Viewer 2.0 İndirEylül 201211.4 MB.

Office Viewer Hakkında

Office Viewer, FoxPDF Software Inc tarafından geliştirilen ve ücretsiz Windows kullanıcıların kullanımına sunulan Ofis programlarından Word, Excel, PowerPoint ve Visio dosyalarını açmanızı yarayan ek yazılım gerektirmeyen yazılımdır.

Bu program ile Word dosyalarından .doc ve en son .docx uzantılarını açabilir, Excel için de .xls ve en son Excel uzantısı olan .xlsx uzantıları açabilir, PowerPoint için PowerPoint uzantıları olan .ppt ve .pptx uzantıların açabilirsiniz.

.doc veya .docx uzantılı bir belge geldi, bu Excel için de olabilir, PowerPoint içinde hatta Visio .vsd uzantısı olabilir. Bu uzantılar nerede yazılmış olursa olsun Office Viewer ile açabilmeniz mümkündür. Programın artı özellikleri az yer kaplaması kurulumun kolay ve kısa olması tabi ki en önemlisi ücretsiz, kısıtlama olmadan ve full ofice programı olmasıdır.

Programda Türkçe dil seçimi vardır. Kurulum sırasında ilk çıkan kurulum ekranında Türkçe seçimi aktif olarak kurulum yaptığınızda başka bir ayara gerek kalmadan Türkçe olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Türkçe dil seçimi haricinde diğer dillerde çalıştırma isterseniz kurulumda ilk çıkan dil seçiminden hangi dilde kullanmak istiyorsanız o dili seçerek kuruluma devam etmelisiniz.

Office Viewer 2.0

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.