Yorum Yazın

Office Viewer programını sayfa içerisinde bularak Windows işletim sisteminizde Office Viewer programını kullanabilirsiniz.

Office Viewer Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Office Viewer 2.0 İndir Eylül 2012 11.4 MB.

Office Viewer Hakkında

Office Viewer, FoxPDF Software Inc tarafından geliştirilen ve ücretsiz Windows kullanıcıların kullanımına sunulan Ofis programlarından Word, Excel, PowerPoint ve Visio dosyalarını açmanızı yarayan ek yazılım gerektirmeyen yazılımdır.

Bu program ile Word dosyalarından .doc ve en son .docx uzantılarını açabilir, Excel için de .xls ve en son Excel uzantısı olan .xlsx uzantıları açabilir, PowerPoint için PowerPoint uzantıları olan .ppt ve .pptx uzantıların açabilirsiniz.

.doc veya .docx uzantılı bir belge geldi, bu Excel için de olabilir, PowerPoint içinde hatta Visio .vsd uzantısı olabilir. Bu uzantılar nerede yazılmış olursa olsun Office Viewer ile açabilmeniz mümkündür. Programın artı özellikleri az yer kaplaması kurulumun kolay ve kısa olması tabi ki en önemlisi ücretsiz, kısıtlama olmadan ve full ofice programı olmasıdır.

Programda Türkçe dil seçimi vardır. Kurulum sırasında ilk çıkan kurulum ekranında Türkçe seçimi aktif olarak kurulum yaptığınızda başka bir ayara gerek kalmadan Türkçe olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Türkçe dil seçimi haricinde diğer dillerde çalıştırma isterseniz kurulumda ilk çıkan dil seçiminden hangi dilde kullanmak istiyorsanız o dili seçerek kuruluma devam etmelisiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Office Viewer 2.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.