Office Viewer Eski Sürüm İndir

Office Viewer programını sayfa içerisinde bularak Windows işletim sisteminizde Office Viewer programını kullanabilirsiniz.

Office Viewer Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Office Viewer 2.0 İndirEylül 201211.4 MB

Office Viewer Hakkında

Office Viewer, FoxPDF Software Inc tarafından geliştirilen ve ücretsiz Windows kullanıcıların kullanımına sunulan Ofis programlarından Word, Excel, PowerPoint ve Visio dosyalarını açmanızı yarayan ek yazılım gerektirmeyen yazılımdır.

Bu program ile Word dosyalarından .doc ve en son .docx uzantılarını açabilir, Excel için de .xls ve en son Excel uzantısı olan .xlsx uzantıları açabilir, PowerPoint için PowerPoint uzantıları olan .ppt ve .pptx uzantıların açabilirsiniz.

.doc veya .docx uzantılı bir belge geldi, bu Excel için de olabilir, PowerPoint içinde hatta Visio .vsd uzantısı olabilir. Bu uzantılar nerede yazılmış olursa olsun Office Viewer ile açabilmeniz mümkündür. Programın artı özellikleri az yer kaplaması kurulumun kolay ve kısa olması tabi ki en önemlisi ücretsiz, kısıtlama olmadan ve full ofice programı olmasıdır.

Programda Türkçe dil seçimi vardır. Kurulum sırasında ilk çıkan kurulum ekranında Türkçe seçimi aktif olarak kurulum yaptığınızda başka bir ayara gerek kalmadan Türkçe olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Türkçe dil seçimi haricinde diğer dillerde çalıştırma isterseniz kurulumda ilk çıkan dil seçiminden hangi dilde kullanmak istiyorsanız o dili seçerek kuruluma devam etmelisiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Office Viewer 2.0

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.