Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 43 saniye

Yorum Yazın.

OneDrive APK, yedekleme programını Android işletim sistemi için indirebilir, kullanabilirsiniz.

OneDrive APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
OneDrive APK 1.0 İndirBilinmiyor3 MB.
OneDrive APK 5.20 İndirKasım 201847 MB.

OneDrive APK Hakkında

OneDrive APK, Microsoft tarafından Android için verilerinizi yedekleyebileceğiniz ücretsiz Android yedekleme uygulamasıdır.

Bulut teknolojisi ile klasör, dosya, uygulama ve diğer verilerinizi OneDrive Android uygulaması ile saklayabilir, istediğiniz zaman giriş yaparak yedeklerinizi indirebilir, kullanabilirsiniz.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

OneDrive APK 5.20

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.