Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 55 saniye

Yorum Yazın.

OnlyStopWatch, basit kurulum gerektirmeyen bilgisayar için krometre, geri sayım ve ileri sayım saat, saniye tutma yazılımıdır.

OnlyStopWatch Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
OnlyStopWatch 4.21 (32 Bit) İndirKasım 201837 KB.
OnlyStopWatch 4.21 (64 Bit) İndirKasım 201888 KB.

OnlyStopWatch Hakkında

OnlyStopWatch, Nenad Hrg tarafından hazırlanmış olan ücretsiz kronometri programıdır. Bu program ile saat, sanayi ve minisaniyeleri gösterebilir, renk ayarı yapabilir.

Devam et veya durdur özelliğini kullanabilir, geri sayım, ilerim sayım yapabilirsiniz. Saat süresini hazır menülerden birisi ile seçebilir, kullanıcı girişi menüsünden zaman ayarınız kendiniz de belirleyebilirsiniz. Program Türkçe dil seçimi bulunmaktadır.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

OnlyStopWatch 4.21

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.