Yorum Yazın

OpenVPN programını bilgisayarınız için indirerekyazılımı bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

OpenVPN Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
OpenVPN Windows 2.4.6-I602 İndir Nisan 2018 3.6 MB.

OpenVPN Hakkında

OpenVPN, OpenVPN Technologies Inc. tarafından Windows kullanıcıların kullanımına sunulmuş olan Windows işletim sisteminde çalışan ücretsiz VPN programıdır.

OpenVPN ile girişi engellemiş sitelere giriş yapabileceğiniz gibi, internet gezintinizi de güven altına alabilirsiniz. Program her bağlandığında size farklı, farklı IP adresi atayarak başka yerlerden bağlanıyor işlemi yapar. Bu şekilde IP adresinizin yer güvenliğini sağlar ve yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

Yasaklı internet sitelere giriş için gelende VPN programları kullanılmaktadır veya DNS adresi ile giriş yapabilmektedir. DNS adresi ile giriş her zaman başarılı olmayabilir. DNS ile girmek daha kolay olsa da başarılı olması VPN programlarına göre daha düşüktür.

OpenVPN VPN programları arasında popüler olanlardan birisidir. Üstün özelliği ise VPN programlarının nereyse %80 ücretli olması, OpenVPN programının ise ücretsiz olması popülerliğini daha artırmıştır.

Site içerisinde indirmiş olduğunuz OpenVPN programının eski sürüm numarası, yayınlanma tarihini ve kurmadan önceki indirme boyutu detaylarını görebilir eski sürümünü buna göre indirebilirsiniz.

OpenVPN Türkçe de dâhil olmak üzere birçok dilde çalışır. Eski sürüm ve ücretsiz VPN programı arayanlar bu programa göz atmalarında fayda var, belki de bu program hoşunuza gidecek.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
OpenVPN Windows 2.4.6-I602

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.