Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 30 saniye

Yorum Yazın.

OpenVPN eski sürümünü bilgisayarınız için indirerek OpenVPN eski sürümü bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

OpenVPN Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
OpenVPN Windows 2.4.6-I602 İndir Nisan 2018 3.6 MB.

OpenVPN Hakkında

OpenVPN, OpenVPN Technologies Inc. tarafından Windows kullanıcıların kullanımına sunulmuş olan Windows işletim sisteminde çalışan ücretsiz VPN programıdır.

OpenVPN ile girişi engellemiş sitelere giriş yapabileceğiniz gibi, internet gezintinizi de güven altına alabilirsiniz. Program her bağlandığında size farklı, farklı IP adresi atayarak başka yerlerden bağlanıyor işlemi yapar. Bu şekilde IP adresinizin yer güvenliğini sağlar ve yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

Yasaklı internet sitelere giriş için gelende VPN programları kullanılmaktadır veya DNS adresi ile giriş yapabilmektedir. DNS adresi ile giriş her zaman başarılı olmayabilir. DNS ile girmek daha kolay olsa da başarılı olması VPN programlarına göre daha düşüktür.

OpenVPN VPN programları arasında popüler olanlardan birisidir. Üstün özelliği ise VPN programlarının nereyse %80 ücretli olması, OpenVPN programının ise ücretsiz olması popülerliğini daha artırmıştır.

Site içerisinde indirmiş olduğunuz OpenVPN programının eski sürüm numarası, yayınlanma tarihini ve kurmadan önceki indirme boyutu detaylarını görebilir eski sürümünü buna göre indirebilirsiniz.

OpenVPN Türkçe de dâhil olmak üzere birçok dilde çalışır. Eski sürüm ve ücretsiz VPN programı arayanlar bu programa göz atmalarında fayda var, belki de bu program hoşunuza gidecek.

OpenVPN Windows 2.4.6-I602 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.