Opera Mini APK Eski Sürüm İndir

Opera Mini Android internet tarayıcısı, internet gezinti uygulamasıdır.

Opera Mini APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Opera Mini APK 8.0.1807.91184 İndir Bilinmiyor 2.8 MB
Opera Mini APK 15.0.2125.101257 İndir Bilinmiyor 3.5 MB
Opera Mini APK 32.0.2254.122976 İndir Bilinmiyor 7.1 MB
Opera Mini APK 50.0.2254.148937 İndir Mayıs 2020 12.4 MB
Opera Mini APK 62.1.2254.60552 İndir Ocak 2022 32.2 MB

Opera Mini APK Hakkında

Android işletim sistemi için hızlı ve sorunsuz çalışan tarayıcısı, Opera Mini internet tarayıcısı.

Reklam Alanı

Opera mini uygulaması Android işletim sisteminde size internet üzerinde gezinti, indirme, video izleme, müzik dinleme, yeni sekme veya birden çok sekme ile gezinme, çoklu dosya indirme gibi birçok internet gezinti işleminizi yapar.

Opera mini bilinen en eski Android işletim sistemi için internet tarayıcılarından popüler olanıdır. En eski telefonlarda dahi opera mini internet tarayıcısı kullanılmaktaydı. Özellikle günümüzde bu internet tarayıcısı Android işletim sistemli cihaz kullanıcıları arasında kullanımı hızla artı ve beğenildi.

Burada Opera Mini için eski sürümlerini bularak Android işletim sisteminize indirebilirsiniz. İstediğiniz sürüme dokunu ve Android (APK) işletim sistemi ile kuruluma onay vererek eski sürümünü kullanmaya başlayın.

İndireceğiniz Opera mini Android uygulamaları direk APK dosyası olarak inecektir sadece APK dosyasını onay vermeniz Opera Mini uygulamasını Android işletim sistemi için kullanmanız için yeterlidir. İndirmiş olduğu sürümün yeterli olmadığını düşünen kullanıcılar önceki Opera mini uygulamasını kaldırması ve indirmiş olduğu eski sürümün farklı bir sürüm olduğuna dikkat etmesini öneririz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Opera Mini APK 8.0.1807.91184
Opera Mini APK 32.0.2254.122976
Opera Mini APK 50.0.2254.148937
Opera Mini APK 62.1.2254.60552

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Reklam Alanı

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

4 Yorum

 1. Behlül Çiçek 7 Mayıs 2023

  3.5 MB bir saatte inmedi.

  1. Moderatör 9 Mayıs 2023

   Selam Behlül Bey, internet bağlantınızda sorun olabilir. Normal internet hızında 5 saniye gibi bir sürede sunucudan sorunsuz eski sürüm indirilmektedir. İnternet bağlantınızı kontrol ediniz.

 2. Gülsüm Yazıcı 6 Temmuz 2022

  Android kullanıyorum hangi opera mini eski sürümünü indirmem gerekir.

  1. Moderatör 6 Temmuz 2022

   Selam Gülsüm Hanım sayfada ki tüm eski sürümler Android için indirilerek kullanılabilir. Yayınlanma tarihine göre eski sürümlerden istediğiniz indirebilirsiniz.