Opera Portable Eski Sürüm İndir

Opera internet tarayıcısı kurulumsuz (portable) halidir.

Opera Portable Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Opera Portable 67.0.3575.79 İndir Mart 2020 83.5 MB
Opera Portable 68.0.3618.63 İndir Nisan 2020 68 MB

Opera Portable Hakkında

Opera, Opera tarafından sunulan ücretsiz internet tarayıcısı, internet gezginidir. Bu portable Opera sürümlerini içerir, kurulum gerektirmez.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Opera Portable 67.0.3575.79
Opera Portable 68.0.3618.63

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

2 Yorum

 1. Hasan Öcal 17 Mart 2020

  Bu opera zip kurulumsuz hali midir?

  1. Moderatör 17 Mart 2020

   Selam Hasan Bey, sayfada şu an indirilmeye hazır olan Opera Portable 67.0.3575.79 eski sürümü zip olarak sıkıştırılmıştır.

   Sadece zip dosyasını açarak operayı kurulum olmadan çalıştırabilirsiniz. İndirme sırasında tarayıcı altında sol köşede indireceğiniz dosyanın adı ve uzantısı yazmaktadır. Buna göre indirmede yapabilirsiniz. Zip olan eski sürümleri indirmelerinde .zip görürseniz zipli olarak eski sürümü indireceksiniz.