Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 38 saniye

Yorum Yazın.

Origin programının eski sürümünü sayfa içerisinde bularak Windows işletim sisteminizde indirerek kullanabilirsiniz.

Origin Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Origin 9.0.13.2141 İndir Eylül 2012 62 MB.

Origin Hakkında

Origin, Microsoft tarafından hazırlanan ücretsiz Windows yazılımıdır. Origin ile program içerisinde bulunan ücretsiz verilen oyunları oynayabilir veya Microsoft ve anlaştığı oyun firmalarının oyunlarını satın alarak oyunları indirerek bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

Program ücretsizdir. İçerisinde ücretsiz oyun olmasına rağmen oyunları satın almanız için kullanılan bir Windows yazılımıdır.

Yazımızda anlayacağınız üzere programı kullanmak program içerisinde Microsoft’un kullanıcıları sunduğu bedava içerikleri kullanmak ücretsiz fakat içeriğinde bulunan ücretli seçenekleri almak ücrete tabidir. Microsoft sunduğu oyun içerikleri eğer ücretli ve sizin satın almanız gerekiyorsa Origin programı kullanmanız gerekmektedir.

Sayfada Origin için eski sürümü sizlerin indirmesine sunduk. Yine sayfada programın hangi tarihte yayınlandığını, indirme boyutunu ve eski sürüm numarasını görerek üzerine tıklayarak bilgisayarınıza eski sürümü indirebilirsiniz.

Program içeriğinde ayrıca demo oyunları indirerek bilgisayarınızda indirdiğiniz oyunun demosunu oynama fırsatı buluyorsunuz. Bir oyunun demosunu oynadınız ve oyunu satın almaya karar verdiyseniz yine Origin içerisinde oynayarak beğendiğiniz oyunun satın alma fiyatını görerek satın alabilir Origin sayesinde satın almış olduğunuz oyunun lisansını ve sınırsız bir şekilde bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Bu eski sürümlerin tümü için de geçerlidir, en son güncellenen direk güncel olarak indirmiş olduğunuz yeni sürümler içinde geçerlidir.

Origin 9.0.13.2141 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.