Origin Eski Sürüm İndir

Origin programını sayfa içerisinde bularak Windows işletim sisteminizde indirerek kullanabilirsiniz.

Origin Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Origin 9.0.13.2141 İndirEylül 201262 MB
Origin 10.5.57.35162 İndirAralık 201959.9 MB
Origin 10.5.64.37936 İndirŞubat 202060.6 MB
Origin 10.5.72.41341 İndirHaziran 202059.9 MB

Origin Hakkında

Origin, Microsoft tarafından hazırlanan ücretsiz Windows yazılımıdır. Origin ile program içerisinde bulunan ücretsiz verilen oyunları oynayabilir veya Microsoft ve anlaştığı oyun firmalarının oyunlarını satın alarak oyunları indirerek bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

Program ücretsizdir. İçerisinde ücretsiz oyun olmasına rağmen oyunları satın almanız için kullanılan bir Windows yazılımıdır.

Yazımızda anlayacağınız üzere programı kullanmak program içerisinde Microsoft’un kullanıcıları sunduğu bedava içerikleri kullanmak ücretsiz fakat içeriğinde bulunan ücretli seçenekleri almak ücrete tabidir. Microsoft sunduğu oyun içerikleri eğer ücretli ve sizin satın almanız gerekiyorsa Origin programı kullanmanız gerekmektedir.

Sayfada Origin için eski sürümü sizlerin indirmesine sunduk. Yine sayfada programın hangi tarihte yayınlandığını, indirme boyutunu ve eski sürüm numarasını görerek üzerine tıklayarak bilgisayarınıza eski sürümü indirebilirsiniz.

Program içeriğinde ayrıca demo oyunları indirerek bilgisayarınızda indirdiğiniz oyunun demosunu oynama fırsatı buluyorsunuz. Bir oyunun demosunu oynadınız ve oyunu satın almaya karar verdiyseniz yine Origin içerisinde oynayarak beğendiğiniz oyunun satın alma fiyatını görerek satın alabilir Origin sayesinde satın almış olduğunuz oyunun lisansını ve sınırsız bir şekilde bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Bu eski sürümlerin tümü için de geçerlidir, en son güncellenen direk güncel olarak indirmiş olduğunuz yeni sürümler içinde geçerlidir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Origin 9.0.13.2141
Origin 10.5.57.35162
Origin 10.5.64.37936
Origin 10.5.72.41341

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.