Yorum Yazın - 1 Yorum Var

Paint.NET Windows işletim sistemi için indirerek bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz.

Paint.NET Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Paint.NET 2.6.0.0 İndir Şubat 2006 3.3 MB.
Paint.NET 3.5.6 İndir Kasım 2010 3.5 MB.
Paint.NET 4.0.19.0 İndir Ekim 2017 6.9 MB.
Paint.NET 4.2.6 İndir Kasım 2019 9.7 MB.
Paint.NET 4.2.8 İndir Aralık 2019 9.9 MB.
Paint.NET 4.2.9 İndir Ocak 2020 9.9 MB.
Paint.NET 4.2.11 İndir Mayıs 2020 9.7 MB.

Paint.NET Hakkında

Paint.NET, tamamen ücretsiz olarak sunulan Paint.NET tarafından geliştirilen ve kullanıcıların resim görüntüleme ve düzenlemesine imkân veren resim görüntüleme ve düzenleme programıdır. Kolay kullanımı, ücretsiz olması ve başarılı işleri Paint.NET ile bir çok kullanıcıları yaptığından dolayı ücretsiz resim düzenleme ve görüntüleme programları arasında en çok kullanılan bilgisayar yazılımdır.

Program JPEG, PNG, BMP ve diğer çok kullanılan resim dosyalarını açar ve üzerinden istediğiniz değişikliği yapmanıza izin verir, katman, katman (layer) olarak çalışabilir her katman için ayrı, ayrı çalışma sayfası oluşturabilirsiniz. Bu şekilde resim üzerinden daha kolay çalışma imkanı bulabilecek en ince ayrıntıları ile resminizi istediğiniz gibi düzenleyebileceksiniz. Program içerisinde resimlere efekt uygulayabilir, metin ekleyebilir, resmin boyutunu rakamla ya da manüel olarak elle çizerek değiştirebilir, resimler arasında dönüştürme yapabilirsiniz.

Belirlediğiniz alanı silebilir, belli alanı silebilir, yakınlaştırarak ya da uzaklaştırarak resim üzerinden çalışabilir, araç çubuklarını özelleştirebilir çok kullandığınız araç kutularını sabitleştirerek resim araçlarına daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Renk kodlarını görebilir, kendiniz özel renk kodu girebilir, gelişmiş renk kodu sayfasına giderek üzerine gittiğiniz renk kodunu öğrenebilir, fırça kalınlığını ayarlayabilir, seçmiş olduğunuz fırça rengini kullanabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Paint.NET 3.5.6
Paint.NET 2.6.0.0
Paint.NET 4.2.9
Paint.NET 4.2.11

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Sadece 1 Yorum Var “Paint.NET Eski Sürüm İndir”

  1. Paint.NET 4.0.19.0 eski sürümü ve üzeri eski sürümler Windows 7 SP1 ve üzeri olan Windows 8, Windows 10 işletim sisteminde sadece çalışmaktadır.

    Windows 7 SP1 ve altı işletim sistemi kullanıcı iseniz Paint.NET Paint.NET 4.0.19.0 eski sürümü ve alt eski sürümleri indirerek kurunuz.