Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 25 saniye

Yorum Yazın.

Paltalk Messenger, Windows işletim sistemini uyumlu olarak eski sürümünü bilgisayarınıza indirerek eski sürüm Paltalk Messenger kullanabilirsiniz.

Paltalk Messenger Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Paltalk Messenger 1.10.58.2282 İndir Nisan 2018 56.6 MB.

Paltalk Messenger Hakkında

Paltalk Messenger, AVM Software tarafından üretilen kullanıcıları ücretsiz olarak kullanıma sunulan yazılı, görüntülü Windows iletişim uygulamasıdır.

Program ile 5000 üzeri aktif gruba katılarak gerek yazılı, gerek sözlü veya görüntülü bir şekilde sohbet imkânına sahip olabiliyorsunuz. Bu aktif üyeler arasından mesajlaşabiliyor, müzik dinleyebiliyor, spor ve diğer aktivitelere katılım sağlayabiliyorsunuz.

Size göre bir grup muhakkak vardır. İstediğiniz grubu bularak veya kendiniz oluşturarak binlerce arkadaşa katılma Paltalk Messenger ile sizleri bekliyor. Dünyanın birçok ülkesinde kullanılan Paltalk Messenger özellikle İngilizce biliyorsanız yüzlerce kişi ile arkadaş olmak onlar ile sohbetleşmek sizin için kolay olacak demektir. Bunun için sadece Paltalk Messenger üye olmak ve internetiniz olması yeterli oluyor.

Üyelik için yine ücretsiz mail adresinizi kullanarak 10 dakikadan daha kısa sürede bir kullanıcı adı ve şifre ile Paltalk Messenger ailesine kayıt olabiliyorsunuz.

Program özellikle video görüşmede gayet kaliteli bir iletişim sağlıyor. Size sadece web kameranızı takarak ayarlamaları yapmak kalıyor. Program içerisinde çıkartma, hediye, emo skinleri ve diğer şekilli resim ve yazıları da bulabilmeniz mümkün. Türkçe de dahil olmak üzere birçok dilde çalışır.

Paltalk Messenger 1.10.58.2282

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.