Paltalk Messenger Eski Sürüm İndir

Paltalk Messenger, Windows işletimine uyumlu sürümlerini indirerek, sohbete başlayabilirsiniz.

Paltalk Messenger Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Paltalk Messenger 1.10.58.2282 İndir Nisan 2018 56.7 MB
Paltalk Messenger 1.14.1.34095 İndir Eylül 2019 62.5 MB
Paltalk Messenger 1.15.0.39432 İndir Aralık 2019 66.8 MB

Paltalk Messenger Hakkında

Paltalk Messenger, AVM Software tarafından üretilen kullanıcıları ücretsiz olarak kullanıma sunulan yazılı, görüntülü Windows iletişim uygulamasıdır.

Program ile 5000 üzeri aktif gruba katılarak gerek yazılı, gerek sözlü veya görüntülü bir şekilde sohbet imkânına sahip olabiliyorsunuz. Bu aktif üyeler arasından mesajlaşabiliyor, müzik dinleyebiliyor, spor ve diğer aktivitelere katılım sağlayabiliyorsunuz.

Size göre bir grup muhakkak vardır. İstediğiniz grubu bularak veya kendiniz oluşturarak binlerce arkadaşa katılma Paltalk Messenger ile sizleri bekliyor. Dünyanın birçok ülkesinde kullanılan Paltalk Messenger özellikle İngilizce biliyorsanız yüzlerce kişi ile arkadaş olmak onlar ile sohbetleşmek sizin için kolay olacak demektir. Bunun için sadece Paltalk Messenger üye olmak ve internetiniz olması yeterli oluyor.

Üyelik için yine ücretsiz mail adresinizi kullanarak 10 dakikadan daha kısa sürede bir kullanıcı adı ve şifre ile Paltalk Messenger ailesine kayıt olabiliyorsunuz.

Program özellikle video görüşmede gayet kaliteli bir iletişim sağlıyor. Size sadece web kameranızı takarak ayarlamaları yapmak kalıyor. Program içerisinde çıkartma, hediye, emo skinleri ve diğer şekilli resim ve yazıları da bulabilmeniz mümkün. Türkçe de dahil olmak üzere birçok dilde çalışır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Paltalk Messenger 1.10.58.2282
Paltalk Messenger 1.14.1.34095
Paltalk Messenger 1.15.0.39432

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.