Yorum Yazın

PCMedik bilgisayar optimizasyon programıdır. Bilgisayarınızda karşınıza çıkan uyarılar ve ani kapanmalara karşı PCMedik ile bakım yaparak onarım yapabilir, hızlandırabilirsiniz.

PCMedik Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
PCMedik 8.9.16.2019 İndir Eylül 2019 3.7 MB.
PCMedik 8.4.13.2020 İndir Nisan 2020 4.8 MB.

PCMedik Hakkında

PCMedik, deneme sürümü bilgisayar optimizasyon (bakım) programıdır. Bilgisayarınızda tarayarak bilgisayarınızı optimize eder. Optimizasyon sonrası bilgisayarınızı açarak kapattığınızda ölümcül hataları onarırken Windows sisteminizi hızlandırmanıza yardımcı olur.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

PCMedik 8.9.16.2019
PCMedik 8.4.13.2020

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.