Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 47 saniye

Yorum Yazın.

PCMedik bilgisayar optimizasyon programıdır. Bilgisayarınızda karşınıza çıkan uyarılar ve ani kapanmalara karşı PCMedik ile bakım yaparak onarım yapabilir, hızlandırabilirsiniz.

PCMedik Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
PCMedik 8.9.16.2019 İndir Eylül 2019 3.7 MB.

PCMedik Hakkında

PCMedik, deneme sürümü bilgisayar optimizasyon (bakım) programıdır. Bilgisayarınızda tarayarak bilgisayarınızı optimize eder. Optimizasyon sonrası bilgisayarınızı açarak kapattığınızda ölümcül hataları onarırken Windows sisteminizi hızlandırmanıza yardımcı olur.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

PCMedik 8.9.16.2019

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.