Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 40 saniye

Yorum Yazın.

PeaZip, sıkıştırma ve sıkıştırılmış verileri açma programın eski sürümü sayfa içerisinde yayınlandı.

PeaZip Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
PeaZip 6.6.0 (64 Bit) İndir Mayıs 2018 7.4 MB.
PeaZip 6.6.0 (32 Bit) İndir Mayıs 2018 6.8 MB.

PeaZip Hakkında

PeaZip, Giorgio Tani tarafından Windows kullanıcıları ücretsiz olarak kullanmasına imkan sağlayan ücretsiz veri sıkıştırma ve sıkıştırılmış verileri açma programıdır.

Başlıca önemli özellikleri arşiv dosyalarını açma, sıkıştırılmış arşiv dosyası oluşturma, arşiv dosyaları arasında dönüşüm yapabilme zipli bir arşiv dosyasını rar olarak dönüştürme ve diğer desteklediği uzantılar arasında arşiv uzantısı dönüşümü yapma, arşiv dosyalarını test etme gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Gelişmiş özelliklere sahip olan tamamen özelleştirile bilen ve istenilen sıkıştırma uzantıları seçerek işlem yapabileceğiniz bir programdır. İstetilen uzantıları biraz daha açarsak PeaZip eski sürümü kullanacaklar daha iyi anlayabilirler.

Zip dosyasında eğer PeaZip ile işlem yapmak istiyorsanız zip seçimini yaptığınızda program kurulum bittiğinde direk zip dosyaları varsayılan program PeaZip olarak görecek ve üzerine dokunduğunuz da zip olarak sıkıştırılmış verilere işlem yapabileceksiniz.

Tersinde ise yani zip işaretlemediğinizde zipli dosyaları açmada görevli Winzip veya diğer zip programları ise seçim yapmadığınız için varsayılan program PeaZip olmayacaktır. Buna göre zip uzantıların seçimine kadar verebilir veya ücretsiz hepsini seçerek kullanmak isteyebilirsiniz.

PeaZip Desteklediği uzantılar; .7z, .arc, .bz2, .gz, .pea, .tar, .wim, .zip, ace, iso, rar ve zipx.

PeaZip 6.6.0 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.