Personal Backup Eski Sürüm İndir

Personal Backup ile bilgisayarınızda bulunan tüm klasör veya diğer verilerin yedeğini alabilirsiniz. Personal Backup indirmeleri 32 bit ve 64 bit olarak verilmiştir.

Personal Backup Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Personal Backup 5.9.1.4 (32 bit) İndirAralık 201712.9 MB
Personal Backup 5.9.1.4 (64 bit) İndirAralık 201714.3 MB
Personal Backup 6.0.12 (64 Bit) İndirAralık 201916.3 MB
Personal Backup 6.0.12 (32 Bit) İndirAralık 201914.7 MB

Personal Backup Hakkında

Personal Backup ile bilgisayarınızda veya diğer hard disklerinizde bulunan USB bellekte dahil olmak üzere tüm klasör, dosya, klasörler bütünü yani tüm verileri bilgisayarınıza veya FTP kullanarak uzak veri depolama alanına yedek alabilirsiniz.

Personal Backup ücretsiz olarak sunulan Juergen Rathlev tarafından geliştirilen Windows yazılımıdır. Program size yedekleme sihirbazı açarak özelleştirerek hızlı bir şekilde yedekleme imkânı, otomatik yedekleme, manüel yedekleme gibi özellikleri sunmaktadır.

Verileri önemli olan verilerin silinmesi veya zararlı yazılımdan zarar görmesinden korkan, tereddüt eden herkese tavsiye edeceğimiz program arasındadır. Veri güvenliğinizi zamanında alın birçok kişi verilerini yedeklemediği için ya tekrar baştan uğraşmak zorunda kalıyor ya da tamamen yitirerek zarar görebiliyor.

Fazla zaman almayan yedekleme işlemi ile aylarca veya yıllarca uğraşlar neden boşa gitsin ki ücretlik yedekleme işlemini bilgisayar ortamında tamamen ücretsiz olarak yapıyorsunuz.

Program içeriğinde zamanlama özelliği de bulunmaktadır. Belli bir zaman seçimi yaparak bilgisayarınızın otomatik olarak programa yedekleme emrini verebilirsiniz. Bu şekilde de programı zamanında yedekleme veya yedekleme unutma derdiniz de ortadan kalmış olacaktır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Personal Backup 5.9.1.4
Personal Backup 6.0.12

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.