Yorum Yazın

Personal Backup ile bilgisayarınızda bulunan tüm klasör veya diğer verilerin yedeğini alabilirsiniz. Personal Backup indirmeleri 32 bit ve 64 bit olarak verilmiştir.

Personal Backup Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Personal Backup 5.9.1.4 (32 bit) İndir Aralık 2017 12.9 MB.
Personal Backup 5.9.1.4 (64 bit) İndir Aralık 2017 14.3 MB.
Personal Backup 6.0.12 (64 Bit) İndir Aralık 2019 16.3 MB.
Personal Backup 6.0.12 (32 Bit) İndir Aralık 2019 14.7 MB.

Personal Backup Hakkında

Personal Backup ile bilgisayarınızda veya diğer hard disklerinizde bulunan USB bellekte dahil olmak üzere tüm klasör, dosya, klasörler bütünü yani tüm verileri bilgisayarınıza veya FTP kullanarak uzak veri depolama alanına yedek alabilirsiniz.

Personal Backup ücretsiz olarak sunulan Juergen Rathlev tarafından geliştirilen Windows yazılımıdır. Program size yedekleme sihirbazı açarak özelleştirerek hızlı bir şekilde yedekleme imkânı, otomatik yedekleme, manüel yedekleme gibi özellikleri sunmaktadır.

Verileri önemli olan verilerin silinmesi veya zararlı yazılımdan zarar görmesinden korkan, tereddüt eden herkese tavsiye edeceğimiz program arasındadır. Veri güvenliğinizi zamanında alın birçok kişi verilerini yedeklemediği için ya tekrar baştan uğraşmak zorunda kalıyor ya da tamamen yitirerek zarar görebiliyor.

Fazla zaman almayan yedekleme işlemi ile aylarca veya yıllarca uğraşlar neden boşa gitsin ki ücretlik yedekleme işlemini bilgisayar ortamında tamamen ücretsiz olarak yapıyorsunuz.

Program içeriğinde zamanlama özelliği de bulunmaktadır. Belli bir zaman seçimi yaparak bilgisayarınızın otomatik olarak programa yedekleme emrini verebilirsiniz. Bu şekilde de programı zamanında yedekleme veya yedekleme unutma derdiniz de ortadan kalmış olacaktır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Personal Backup 5.9.1.4
Personal Backup 6.0.12

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.