Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 35 saniye

Yorum Yazın.

Popüler ve ücretsiz olarak sunulan Photoscape eski sürümünü bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Photoscape Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Photoscape 3.6.2 İndir Nisan 2012 17.5 MB.
Photoscape 3.7 İndir Eylül 2014 20.3 MB.

Photoscape Hakkında

MOOII TECH tarafından tamamen ücretsiz olarak sunulan Photoscape resim düzeltme, açma ve onarım yapma programıdır.

Program bilinen tüm popüler resimleri açabildiği gibi düşük kalitede veya büyük çözünürlüğe sahip resimleri kolaylıkla açma ve üzerinden değişiklik yapma imkânı sunuyor. Resminiz fazla ise resimle sürekli olarak işleriniz oluyor veya resim seven bir bilgisayar kullanıcı iseniz Photoscape kullanmakta fayda var gibi. Ücretli bir çok programın yapamadığı efekt ve resim değişiklikleri dahi yapan popüler resim programını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Resimleri slâyt olarak görüntüleme, hareketli bir şekilde animasyon .gif olarak resim oluşturma, ekran görüntüsü yakalama, ekranın belirli bir yerini veya tümünü birden yakalayabiliyor yani çeke biliyorsunuz.

Bunlarla da bitmiyor Photoscape özellikleri resimlerin parlaklık ayarını değiştirme, boyut değiştirme, efekt ekleme, yazı ve metinler ekleme gibi özelliklere de sahip olan Photoscape sistem kaynaklarınızı az kullandığından bilgisayarınızda hızlı bir şekilde çalışmanıza imkan sağlıyor.

Sitemide Photoscape eski sürümü için sürüm numarası, yayınlanma tarihi ve indirme boyutu verilmiştir. Eski sürüm üzerine dokunarak bilgisayarınıza indirebilir ve ücretsiz olarak Photoscape eski sürümünü bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz Photoscape eski sürümleri Windows işletim sisteminin Windows 10’da dâhil olmak üzere tümünde çalışmaktadır.

Photoscape 3.6.2 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.