Photoscape Eski Sürüm İndir

Popüler ve ücretsiz olarak sunulan Photoscape resim programını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Photoscape Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Photoscape 3.6.2 İndirNisan 201217.3 MB
Photoscape 3.7 İndirEylül 201519.8 MB

Photoscape Hakkında

MOOII TECH tarafından tamamen ücretsiz olarak sunulan Photoscape resim düzeltme, açma ve onarım yapma programıdır.

Program bilinen tüm popüler resimleri açabildiği gibi düşük kalitede veya büyük çözünürlüğe sahip resimleri kolaylıkla açma ve üzerinden değişiklik yapma imkânı sunuyor. Resminiz fazla ise resimle sürekli olarak işleriniz oluyor veya resim seven bir bilgisayar kullanıcı iseniz Photoscape kullanmakta fayda var gibi. Ücretli bir çok programın yapamadığı efekt ve resim değişiklikleri dahi yapan popüler resim programını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Resimleri slâyt olarak görüntüleme, hareketli bir şekilde animasyon .gif olarak resim oluşturma, ekran görüntüsü yakalama, ekranın belirli bir yerini veya tümünü birden yakalayabiliyor yani çeke biliyorsunuz.

Bunlarla da bitmiyor Photoscape özellikleri resimlerin parlaklık ayarını değiştirme, boyut değiştirme, efekt ekleme, yazı ve metinler ekleme gibi özelliklere de sahip olan Photoscape sistem kaynaklarınızı az kullandığından bilgisayarınızda hızlı bir şekilde çalışmanıza imkan sağlıyor.

Sitede Photoscape eski sürümü için sürüm numarası, yayınlanma tarihi ve indirme boyutu verilmiştir. Eski sürüm üzerine dokunarak bilgisayarınıza indirebilir ve ücretsiz olarak Photoscape eski sürümünü bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. İndirmiş olduğunuz Photoscape eski sürümleri Windows işletim sisteminin Windows 10’da dâhil olmak üzere tümünde çalışmaktadır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Photoscape 3.6.2
Photoscape 3.7

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.