PicPick Eski Sürüm İndir

PicPick, resim düzenleme ve ekran görüntüsü çekme programını sayfadan indirebilirsiniz.

PicPick Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
PicPick 5.0.0 İndirHaziran 201814.7 MB

PicPick Hakkında

PicPick, NGWIN tarafından hazızlanmış olan monitörde var alan resmin görüntüsünü alma ve bu resim üzerinden düzeltme yapabileceğiniz ücretsiz Windows 10 da dahil olmak üzere tüm Windows işletim sisteminde çalışan Windows yazılımıdır.

Program özellikle ekran görüntüsü almada gayet başarılıdır. İstenilen bir yerin ekran görüntüsünü veya ekranın tamamının ekran görüntüsünü kaliteli bir şekilde çekerek istenilen resim formatında kayıt edebilirsiniz. Resim çekme işleminde resim çekme ve diğer işlemler için klavye kısa yol tuşlarını kullanabilir ve kısa yol seçimlerini istediğiniz şekilde kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Resim düzenleme işlemi PicPick ile kolaydır. Windows Paint’e çok benzer ve gelişmiş özellikleri içerisinde barındırarak kolay düzenleme imkânı verir.

PicPick Resim Düzeltme Ekranı Görünümü

Resimler üzerinde yazı ekleme, parlaklık ayarlama resim boyutu belirleme, resmi ufaltma, resim uzantısını ve kalitesi değiştirme, resim boyutunu kaliteye ve resim uzantısına göre düşürme ve yükseltme, istenilen çizgiyi seçerek resimler üzerinde çizgi ve şerit çizme, sosyal ağ üzerinden düzenlediğiniz resmi direk olarak paylaşma özelliklerini size vermektedir.

Bu şekilde istenilen bir resmi çekme işlemi yaptığınızda başka bir programa ihtiyaç duymadan üzerinden istediğiniz değişikliği yapabilir, resmi sosyal ağlar, video yükleme sitelerinden paylaşabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

PicPick 5.0.0

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.