Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 57 saniye

Yorum Yazın.

Pivot, Windows işletim sistemi için animasyon çizgi filmi oluşturabileceğiniz ücretsiz yazılımdır. Pivot eski sürümünü sayfadan indirebilirsiniz.

Pivot Eski Sürümleri

 

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Pivot 3.1 Beta İndir Haziran 2005 314 KB.
Pivot Animator 4.2.7 (Stable Version) İndir Ocak 2019 1.4 MB.

Pivot Hakkında

Pivot, Peter Bone tarafından Windows işletim sistemi için animasyon yapma yazılımıdır. Yazılımda amaç har bir ekran için bir animasyon çizmek ve bu animasyonu oynatarak haraketli resimler oluşturmak. Kullanımı başta zor gibi gözükse de kullandıkça basit olduğunu göreceksiniz.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Pivot 3.1 Beta Eski Sürümü Görünümü
Pivot Animator 4.2.7 (Stable Version)

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.