Yorum Yazın

PIXresizer programının Windows için sayfa içerisinde bularak bilgisayarınıza PIXresizer indirebilirsiniz.

PIXresizer Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
PIXresizer 2.0.8 İndir Ekim 2014 2.9 MB.

PIXresizer Hakkında

PIXresizer, David De Groot tarafından yazılmış hiçbir kısıtlama olmadan bilgisayarınızda çoklu resim boyutlarını değiştirme ve resim istenilen şekilde döndürme yapabileceğiniz bilgisayar yazılımıdır.

Bazı durumlarda birden fazla hatta yüzlerce resmi görüntüsünü küçülmek isteriz. Bu teker, teker bizim için zor ve zaman alıcı bir iş olacaktır. İşte bu durumda size bu eziyetten kurtarmak için PIXresizer bilgisayarınıza geliyor. Resimleri seçerek resimleri anında toplu olarak ufaltabiliyorsunuz. Boyutunu seçin ve programın yapmasını bekleyin sizde yorulmayın, ücretsiz olarak kullanın.

BMP, GIF, PNG, TIF, JPEG, JPG gibi formaları da desteliyor. Resimler arasında dönüşüm yapma imkânı da var. Sayfada verilen eski sürüm aksi belirtilmedikçe Windows 32 bit ve 64 bit işletim sisteminde tek dosya indirerek kurulabilir ve çalıştırılabilir. Sürüm için eski sürüm versiyonunu, sürüm tarihi ve indirme bitiminde bilgisayarınızda ne kadar yer kaplayacağını sayfada görebilirsiniz.

Programın kullanımı basittir. Kullanım hakkında görüşlerinizi alt tarafta yer alan yorumlar alanında paylaşabilir, merak ettiğiniz sorularınızı sorabilirsiniz. Eski sürümü indirmeden önce yine hemen alt tarafta bulunan eski sürüm resmini inceleyerek indirme yapmadan görünümü sayesinden az da olsa program hakkında bir fikriniz olacaktır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
PIXresizer 2.0.8

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.