Yorum Yazın - 2 Yorum Var

PointerStick sayfada bularak bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

PointerStick Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
PointerStick 3.39 (32 Bit) İndir Kasım 2018 688 KB.
PointerStick 3.39 (64 Bit) İndir Kasım 2018 723 KB.
PointerStick 3.68 (64 Bit) İndir Ağustos 2019 724 KB.
PointerStick 3.68 (32 Bit) İndir Ağustos 2019 691 KB.

PointerStick Hakkında

PointerStick, Nenad Hrg tarafından hazırlan ücretsiz olarak sunum yaparken farenizin küçük boyutlu simgeye sahip olduğundan daha rahat görmeleri için farenize simge olarak ayarlayabileceğiniz yazılımdır.

Sunum yapıyorsanız program içerisinde birçok işaretleyici den dilediğinizi seçerek sunum yapacağınız kişilere yeri daha belirgin olarak bu programlar gösterebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

PointerStick 3.39
PointerStick 3.68

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum Var “PointerStick (Sunum için İşaretli Gösterge) Eski Sürüm İndir”

  1. bu tür basit programlarında eski sürümlerini arayanlara bu imkanı sunduğunuz için minnetarız. teşekkürler.

    1. Kenan Bey iyi geceler. Sitenin kurulmasında ki amaç Türkiye’nin hatta ilerleyen senelerde Dünya’nın en geniş eski sürüme sahip sitesini sizler değerli kullanıcılarımıza sunmak amacımızdır. Sitede her tür yazılımların eski sürümlerini paylaşıyor ve paylaşmaya devam ediyor olacağız. Değerli görüşünüz için size teşekkür eder siteyi takipte kalmanızı rica ederiz.