Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 55 saniye

Yorum Yazın.

PotPlayer için eski sürümünü sayfa içerisinde bularak 32 bit veya 64 bit indirebilir, kullanabilirsiniz.

PotPlayer Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
PotPlayer 1.7.14804 (32 Bit) İndir Ekim 2018 26.2 MB.
PotPlayer 1.7.14804 (64 Bit) İndir Ekim 2018 26.5 MB.

PotPlayer Hakkında

Daum Communications tarafından ücretsiz olarak kullanabileceğiniz medya oynatma yazılımıdır. Kolay, kullanım tam masaüstü kaybeden ekran, kaliteli ses ve video görüntüsü alma, codec kullanmadan tüm ses ve video dosyalarını açabilme özelliklerine sahip medya oynatıcısıdır. PotPlayer 1.7.14804 ve üzeri eski sürümler için Türkçe dil desteği bulunmakta olup kurulum başlangıcında Türkçe seçmeniz yeterli olmaktadır.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

PotPlayer 1.7.14804

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.