Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 39 saniye

Yorum Yazın.

PowerISO eski sürümlerinden sayfa içerisinde istediğiniz sürümü indirerek, Windows işletim sisteminde eski sürüm olarak kullanabilirsiniz.

PowerISO Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
PowerISO 7.0 (32 bit) İndir Ekim 2017 3.1 MB.
PowerISO 7.0 (64 bit) İndir Ekim 2017 3 MB.

PowerISO Hakkında

PowerISO disk imaj dosyası yani kalıp dosyası oluşturmanıza yarayan yazılımdır. Hızlıdır ve güvenli hızlı bir şekilde imaj dosyaları hazırlayabilirsiniz. PowerISO, Power Software Ltd. tarafından yayınlanan ve sürekli olarak güncellenen PowerISO deneme sürüm olarak yayınlanmaktadır.

PowerISO ile bilgisayarınızdan CD, DVD veya Blu-ray Disk imaj dosyalarını tek tuşla oluşturabilirsiniz. Ayrıca program imaj dosyalarını düzenleme, sıkıştırma, şifreleme ile başkalarını ulaşmasını engelleme, imaj dosyaları arasında format değiştirme, imaj dosyalarını istediğiniz kadar boyuta veya parçalara bölme, yazma işlemini yapmaktadır.

Popüler imaj uzantılardan olan ISO ve BIN, NRG, CDI ve DAA gibi imaj imaj dosyası uzantılarını desteklemektedir. Tüm Windows işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışır, bilgisayarınızda az yer kaplar ve sisteminizden olduğunca az yük ile hızlı işlem yapabilirsiniz.

PowerISO için eski sürüm numarası, sürüm yayın tarihi ve sürüm indirme boyutu verilmiştir. İstediğiniz eski sürüme dokunarak bilgisayarınıza indirebilir kuruluma başlayabilirsiniz. Sayfada 32 bit ve 64 bit olarak indirme sizlere sunuldu. 32 bit işletim sistemi kullanıcıları 32 bit indirme seçeneğini kullanması, 64 bit Windows işletim sistemi kullanıcıları ise 64 bit olan indirme seçeneğini kullanmak zorundadır. İşletim sistemi sürümünüze göre eski sürümü indirin ve bilgisayarınıza kurunuz.

PowerISO 7.0 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.