Yorum Yazın

PUBG Mobile oyunu oynayabilmeniz için gerekli olan APK dosyasıdır.

PUBG Mobile APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
PUBG Mobile APK 0.6.0 İndir Temmuz 2018 33.5 MB.
PUBG Mobile XAPK 0.12.0 İndir Nisan 2019 1.77 GB.
PUBG Mobile APK 0.17.0 İndir Mart 2020 597 MB.

PUBG Mobile APK Hakkında

PUBG Mobile, PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu Android için APK dosyasıdır. Android cihazlarda eski sürüm olarak kullanmak isteyenler sayfada eski sürüm detaylarını inceleyerek indirebilirsiniz.

PUBG Mobile bazı Android mobil cihazlarda yavaş çalışabilmekte, donma, kasılma ve hiç açamama sorunu yaşanabilmektedir. Bu sorunla karşılaşanlar için oyunun Lite yani hafif sürümünü oynamasını önermekteyiz. Sitede PUBG Mobile Lite APK Eski Sürüm sayfasına giderek hafif sürümünü indirip, oynayabilirler.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

PUBG Mobile APK 0.6.0
PUBG Mobile XAPK 0.12.0
PUBG Mobile APK 0.17.0
Kategori: Mobil Etiket:

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.