Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 59 saniye

Yorum Yazın.

PUBG Mobile Lite (Hafif) için eski sürümü sayfa içerisinde bularak APK olarak indirerebilir, eski sürüm PUBG Mobile Lite mobil cihazınızda çalıştırabilirsiniz.

PUBG Mobile Lite APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
PUBG Mobile Lite APK 0.5.0 İndir Aralık 2018 30.4 MB.

PUBG Mobile Lite APK Hakkında

PUBG Mobile Lite ile daha hızlı ve mobil sistem kaynaklarını az kullanacak şekilde oynayabilirsiniz. Özellikle PUBG Mobile sürümünü cep telefonu kaldırmayanlar bu hafif sürümü indirerek kullanabilirler.

PUBG Mobil Lite yerine PUBG Mobil eski sürümü indirmek isterseniz. Sitede PUBG Mobil eski sürümleri bulunmaktadır. Sitede PUBG Mobil APK Eski Sürüm İndir sayfasına gidiniz.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

PUBG Mobile Lite APK 0.5.0 Eski Sürümü Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.