Yorum Yazın

Q-Dir bilgisayarınıza indirerek klasör veya dosyalarınızı yönetin.

Q-Dir Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Q-Dir 6.84 (64 Bit) İndir Ocak 2018 891 KB.
Q-Dir 6.84 (32 Bit) İndir Ocak 2018 547 KB.
Q-Dir 7.04 (64 Bit) İndir Mayıs 2018 932 KB.
Q-Dir 7.04 (32 Bit) İndir Mayıs 2018 616 KB.

Q-Dir Hakkında

Q-Dir 4 ayrı pencere açarak bilgisayarınızda bulunan dosya ve klasörleri eşitleme, silme, taşıma yani optimize etme yarayan küçük etkili bir Windows yazılımıdır.

Birçok kişinin yakındığı durumdur birden fazla klasör içerisine girmek ve dosyaları ayrı, ayrı optimize etmek. İşte bu durumda sizin yardımınıza Q-Dir koşuyor 4 farklı pencereden kolaylıkla dosya, dosyaları, klasör veya klasörleri yönetebiliyorsunuz.

Q-Dir eski sürümü için 32 bit işletim sistemi kullanıcıları ve 64 bit işletim sistemi kullanıcıları ayrı, ayrı eski sürümünü indirmeleri gerekmektedir. 32 bit işletim sistemi kullanıcıları Q-Dir için 32 bit eski sürümü indirerek kurmalı, Windows 64 bit işletim sistemi kullanıcıları ise Q-Dir için 64 bit olan eski sürümü indirerek kurmaları gerekmektedir.

Her sürüm için indirme boyutu, yayın tarihi ve Q-Dir eski sürüm versiyonu detayları ile birlikte verilmiştir. İstediğiniz eski sürümü buna bakarak bilgisayarınıza indirebilir Windows işletim sisteminizde kullanamaya başlayabilirsiniz.

Program için hard disk için olan klasör ve dosyaları, ağ üzerinde olan klasör ve dosyaları, USB bellek ve diğer harici disk için olan klasör ve verileri düzenleyebilir, sürücüler arasında kopyalayabilir veya taşıyabilirsiniz. Tüm bu cihazlarda size zamanda kazandıracaktır. Q-Dir SoftwareOK tarafından sunulan ücretsiz Windows yazılımıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Q-Dir 6.84
Q-Dir 7.04

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.