Q-Dir (Aynı Klasör ve Dosyaları Bulma) Eski Sürüm İndir

Q-Dir bilgisayarınıza indirerek klasör veya dosyalarınızı yönetin.

Q-Dir Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Q-Dir 6.84 (64 Bit) İndirOcak 2018891 KB
Q-Dir 6.84 (32 Bit) İndirOcak 2018547 KB
Q-Dir 7.04 (64 Bit) İndirMayıs 2018932 KB
Q-Dir 7.04 (32 Bit) İndirMayıs 2018616 KB

Q-Dir Hakkında

Q-Dir 4 ayrı pencere açarak bilgisayarınızda bulunan dosya ve klasörleri eşitleme, silme, taşıma yani optimize etme yarayan küçük etkili bir Windows yazılımıdır.

Birçok kişinin yakındığı durumdur birden fazla klasör içerisine girmek ve dosyaları ayrı, ayrı optimize etmek. İşte bu durumda sizin yardımınıza Q-Dir koşuyor 4 farklı pencereden kolaylıkla dosya, dosyaları, klasör veya klasörleri yönetebiliyorsunuz.

Q-Dir eski sürümü için 32 bit işletim sistemi kullanıcıları ve 64 bit işletim sistemi kullanıcıları ayrı, ayrı eski sürümünü indirmeleri gerekmektedir. 32 bit işletim sistemi kullanıcıları Q-Dir için 32 bit eski sürümü indirerek kurmalı, Windows 64 bit işletim sistemi kullanıcıları ise Q-Dir için 64 bit olan eski sürümü indirerek kurmaları gerekmektedir.

Her sürüm için indirme boyutu, yayın tarihi ve Q-Dir eski sürüm versiyonu detayları ile birlikte verilmiştir. İstediğiniz eski sürümü buna bakarak bilgisayarınıza indirebilir Windows işletim sisteminizde kullanamaya başlayabilirsiniz.

Program için hard disk için olan klasör ve dosyaları, ağ üzerinde olan klasör ve dosyaları, USB bellek ve diğer harici disk için olan klasör ve verileri düzenleyebilir, sürücüler arasında kopyalayabilir veya taşıyabilirsiniz. Tüm bu cihazlarda size zamanda kazandıracaktır. Q-Dir SoftwareOK tarafından sunulan ücretsiz Windows yazılımıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Q-Dir 6.84
Q-Dir 7.04

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.