Qmmp (Winamp Alternatifi) Eski Sürüm İndir

Qmmpi Winamp alternatifi bilgisayarınıza indirerek ücretsiz ses oynatma programını kullanabilirisiniz.

Qmmp Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Qmmp 1.2.3 İndir Temmuz 2018 16 MB
Qmmp 1.3.4 İndir Ağustos 2019 17 MB
Qmmp 1.4.0 İndir Nisan 2020 16.8 MB

Qmmp Hakkında

Qmmp, Qmmp Development tarafından geliştirilen ve sunulan tamamen ücretsiz olarak bilgisayarınızda kullanabileceğiniz tüm ses uzantılarını destekleyen Windows ses oynatma yazılımıdır.

Qmmp anlatmak aslında çok basittir. Winamp bilmeyen yoktur sanırız, bu program Winamp ile birebir özellikte hızlı, kolay, sürükle bırak gibi özelliklere sahip bir yazılımdır.

Ekolayzır ayarlama, internet üzerinde çevrimiçi müzik dinleme, ses oynatma, CD ve DVD ses dosyaları direk veya manüel göstererek çalma, eklenti ve skin değiştirme desteği olan bu programlar ile başlıca oynayabileceğiz uzantılar ise şunlar;

Mpeg1, aac, cd oynatma, wma, pcm wave, midi, mod, s3m, it, xm, etc, sid, ay, gbs, gym, hes, kss, nsf, nsfe, sap, spc, vgm, vgz, vtx, ogg vorbis, ogg opus, ogg flac, musepack ve wavepack.

Extra özellikler: MP3, Vorbis, AAC, AAC + desteği, MPRIS (1.0 ve 2.0), CUE sayfası desteği, CDDB desteği, ses formatları arasında dönüştürme yapabilme, rar ve 7z arşiv dosyalarının içerisinde yer alan sesleri açmadan okuyabilme, ses kaydı yapabilme, birden çok oynatma listesi yapabilme, şarkıs sözleri arama özelliği, MMS destekli olması ve gelişmiş ekolayzır sistemi olması extra özellikleridir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Qmmp 1.2.3
Qmmp 1.3.4
Qmmp 1.4.0

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.