Yorum Yazın

Qmmpi Winamp alternatifi bilgisayarınıza indirerek ücretsiz ses oynatma programını kullanabilirisiniz.

Qmmp Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Qmmp 1.2.3 İndir Temmuz 2018 16 MB.
Qmmp 1.3.4 İndir Ağustos 2019 17 MB.
Qmmp 1.4.0 İndir Nisan 2020 16.8 MB.

Qmmp Hakkında

Qmmp, Qmmp Development tarafından geliştirilen ve sunulan tamamen ücretsiz olarak bilgisayarınızda kullanabileceğiniz tüm ses uzantılarını destekleyen Windows ses oynatma yazılımıdır.

Qmmp anlatmak aslında çok basittir. Winamp bilmeyen yoktur sanırız, bu program Winamp ile birebir özellikte hızlı, kolay, sürükle bırak gibi özelliklere sahip bir yazılımdır.

Ekolayzır ayarlama, internet üzerinde çevrimiçi müzik dinleme, ses oynatma, CD ve DVD ses dosyaları direk veya manüel göstererek çalma, eklenti ve skin değiştirme desteği olan bu programlar ile başlıca oynayabileceğiz uzantılar ise şunlar;

Mpeg1, aac, cd oynatma, wma, pcm wave, midi, mod, s3m, it, xm, etc, sid, ay, gbs, gym, hes, kss, nsf, nsfe, sap, spc, vgm, vgz, vtx, ogg vorbis, ogg opus, ogg flac, musepack ve wavepack.

Extra özellikler: MP3, Vorbis, AAC, AAC + desteği, MPRIS (1.0 ve 2.0), CUE sayfası desteği, CDDB desteği, ses formatları arasında dönüştürme yapabilme, rar ve 7z arşiv dosyalarının içerisinde yer alan sesleri açmadan okuyabilme, ses kaydı yapabilme, birden çok oynatma listesi yapabilme, şarkıs sözleri arama özelliği, MMS destekli olması ve gelişmiş ekolayzır sistemi olması extra özellikleridir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Qmmp 1.2.3
Qmmp 1.3.4
Qmmp 1.4.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.