Yorum Yazın.

QuickTextPaste ile önceden hazırlamış olduğunuz kopyaları kısayol tuşları ile yapıştırabilirsiniz.

QuickTextPaste Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
QuickTextPaste 4.55 (64 Bit) İndirEkim 2018202 KB.
QuickTextPaste 4.55 (32 Bit) İndirEkim 2018128 KB.
QuickTextPaste 5.66 (32 Bit) İndirMayıs 2020148 KB.
QuickTextPaste 5.66 (64 Bit) İndirMayıs 2020270 KB.

QuickTextPaste Hakkında

QuickTextPaste, Nenad Hrg tarafından sunulan birden fazla oluşturduğunuz metinlere klavye tuşu atayarak bir daha kopyla derdi olmadan atamış olduğunuz tuşdan yapıştırabilirsiniz. Bunu şöyle düşünmek lazım diyelim ki bir mail adresini kopyaladınız ve sürekli kullanıyorsunuz, birde uzun bir metin kopyaladınız ve kullanıyorsunuz.

Bu iki metin bu sayı ikiden fazla tabi bir klavye tuşu belirleyek bir daha kopyalama yapmadan metni yapıştırabilirsiniz.

QuickTextPaste portable (kurumsuz) olarak çalışan bir programdır. Programı kullanmaya başladıktan sonra kayıtları yapmadan önce bilgisayarınızda silmeyeceğiniz yanlışlıkla silinmeyecek bir yere açınız. O klasör içerisinde kullanamaya başlayınız. Program içerisinde dışa aktarma ya da içe aktarma yapabiliyorsunuz. Dışa, içe aktarmaları programın kendi klasörüne attığınızda Windows işletim sistemi silinse dahi siz işinize ne zaman yararsa geri aktarabilir bir daha atamaları yapma gereği görmezsiniz.

Sayfa içerisinde QuickTextPaste eski sürümünü indirirken Windows 32 bit kullanıcıları 32 bit olan eski sürümü indirerek kullanmaları, 64 bit olan Windows kullanıcıları QuickTextPaste 64 bit olan eski sürümü indirerek kullanamaları gereklidir. Aksi takdirde program çalışmaz. Eski sürüm için hemen yanında eski sürüm yayın tarihini ve sürüm bilgisini görerek hangi eski sürümü indirdiğinizi anlayabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
QuickTextPaste 4.55
QuickTextPaste 5.66

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.