Yorum Yazın

QuickTextPaste ile önceden hazırlamış olduğunuz kopyaları kısayol tuşları ile yapıştırabilirsiniz.

QuickTextPaste Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
QuickTextPaste 4.55 (64 Bit) İndir Ekim 2018 202 KB.
QuickTextPaste 4.55 (32 Bit) İndir Ekim 2018 128 KB.
QuickTextPaste 5.66 (32 Bit) İndir Mayıs 2020 148 KB.
QuickTextPaste 5.66 (64 Bit) İndir Mayıs 2020 270 KB.

QuickTextPaste Hakkında

QuickTextPaste, Nenad Hrg tarafından sunulan birden fazla oluşturduğunuz metinlere klavye tuşu atayarak bir daha kopyla derdi olmadan atamış olduğunuz tuşdan yapıştırabilirsiniz. Bunu şöyle düşünmek lazım diyelim ki bir mail adresini kopyaladınız ve sürekli kullanıyorsunuz, birde uzun bir metin kopyaladınız ve kullanıyorsunuz.

Bu iki metin bu sayı ikiden fazla tabi bir klavye tuşu belirleyek bir daha kopyalama yapmadan metni yapıştırabilirsiniz.

QuickTextPaste portable (kurumsuz) olarak çalışan bir programdır. Programı kullanmaya başladıktan sonra kayıtları yapmadan önce bilgisayarınızda silmeyeceğiniz yanlışlıkla silinmeyecek bir yere açınız. O klasör içerisinde kullanamaya başlayınız. Program içerisinde dışa aktarma ya da içe aktarma yapabiliyorsunuz. Dışa, içe aktarmaları programın kendi klasörüne attığınızda Windows işletim sistemi silinse dahi siz işinize ne zaman yararsa geri aktarabilir bir daha atamaları yapma gereği görmezsiniz.

Sayfa içerisinde QuickTextPaste eski sürümünü indirirken Windows 32 bit kullanıcıları 32 bit olan eski sürümü indirerek kullanmaları, 64 bit olan Windows kullanıcıları QuickTextPaste 64 bit olan eski sürümü indirerek kullanamaları gereklidir. Aksi takdirde program çalışmaz. Eski sürüm için hemen yanında eski sürüm yayın tarihini ve sürüm bilgisini görerek hangi eski sürümü indirdiğinizi anlayabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
QuickTextPaste 4.55
QuickTextPaste 5.66

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.