Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 38 saniye

Yorum Yazın.

RaidCall bilgisayar ortamında RaidCall’e üye olarak iletişim kurabileceğiniz ücretsiz iletişim yazılımıdır.

RaidCall Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
RaidCall 8.2.0 İndir Ekim 2016 6.6 MB.

RaidCall Hakkında

RaidCall ile bir veya birden çok kişi arasında sesli olarak grup görüşmesi veya görüşme yapabilirsiniz. RaidCall, ücretsiz olarak sunulan bu eski sürümü Windows için çalışan sesli iletişim programıdır.

Bilgisayarınızda yüksek kalitede, kesinti olmadan hızlı ses alışverişi sağlar, sosyal medya ile entegre edilebilmektedir, ses kayıt, etkilik oluşturma ve duyuru gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Dosya paylaşma özelliği bulunmaktadır. Grup konuşma sırasında istediğiniz veriyi grup ile veya bir kişi sadece paylaşabilir, ekran görüntüsünü alarak bilgisayarınızda o an ne yaptığınızı resim olarak paylaşabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz grup içerisinde sesli olarak görüşmek isteyenler sınır olmaksınız tüm arkadaşları davet etmek veya bir grup içerisinden yönetici olarak diğer kişilere konferans vermek isteyenler için ideal bir Windows yazılımı olan RaidCall sayfa içerisinde eski sürümünün indirilmesine imkân sunulmuştur. Birçok kişi katılabilir. Fakat grupta ne kadar fazla kişi olursa ses kargaşası olabilmektedir. Bu durumda herkes söz hakkı alarak konuşmaları durumunda iletişim daha kaliteli olacaktır.

İndirdiğiniz RaidCall eski sürümünün sürüm numarası, indirme için gerekli hard disk kapasitesi ve RaidCall hangi ay ve yıl içinde yayınlandığını gösteren eski sürüm bilgileri yer almaktadır. İstediğiniz eski sürüme dokunarak bilgisayarınıza indirebilir grup ile sesli olarak RaidCall ile iletişime geçebilirsiniz.

RaidCall 8.2.0

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.