Yorum Yazın.

Rar açma programının tamamen ücretsiz RarZilla Free Unrar indirerek bilgisayarınızda Windows işletim sistemi için kullanabilirsiniz.

RarZilla Free Unrar Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
RarZilla Free Unrar 2.55 İndirMart 20103.3 MB.
RarZilla Free Unrar 7.0.0.0 İndirMart 20151.1 MB.

RarZilla Free Unrar Hakkında

RarZilla Free Unrar programı Philipp Winterberg tarafından hazırlanmış ve kullanıcıların ücretsiz olarak kullanımına sunduğu .rar uzantılı rar dosyalarını açma programıdır.

Programın Türkçe dil seçimi bulunmaktadır. Rar dosyasını sürekle bırak özelliğini kullanarak veya program içerisinde yerini belirterek büyük boyuta sahip dahi olsa rahatlıkla açma imkanı sağlar.

Skin yani görünümü değiştirebilirsiniz. Programın kullanımın nedeni ise ücretsiz olması ve kısıtlama olmamasıdır. Birçok rar açma programları ücretlidir. RarZilla Free Unrar ile bilgisayarınızda sürekli olarak kullanabilir kısıtlama olmadan sorunsuz bir şekilde açabilirsiniz.

Bilgisayarda kapladığı yer çok azdır ve sistem kaynaklarını az kullanarak büyük boyutta olan rar dosyalarını da hızlı ve sorunsuz bir şekilde açabilmektedir. Ayrıca program ile bir rar dosyası açma işlemi yaparken isterseniz yüzlerce rar dosyasını yine kesinti olmadan hızlı bir şekilde açabilirsiniz.

Site içerisinde RarZilla Free Unrar eski sürümü indirmeden önce programın yayınlanma tarihi, indirme boyutunu ve sürümü numarasını görebilirsiniz. Program Windows 10 da dahil olmak üzere tüm Windows işletim sisteminde çalışmaktadır. Windows 32 bit veya 64 bit kullanıcısı tek kurulum dosyası ile ayrım olmadan kurabilmektedir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
RarZilla Free Unrar 2.55
RarZilla Free Unrar 7.0.0.0

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.