Yorum Yazın - 4 Yorum Var

Realtek ses kartı kullanıcıları için ses kartı tanıtma ve özelliklerini kullanabilecekleri yazılımdır Realtek HD Audio Driver.

Realtek HD Audio Driver Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Realtek HD Audio Driver R2.82 2.11.15.0 (64 Bit) İndir Temmuz 2017 252.2 MB.
Realtek HD Audio Driver R2.82 2.11.15.0 (32 Bit) İndir Temmuz 2017 169 MB.

Realtek HD Audio Driver Hakkında

Realtek HD Audio Driver, Realtek Semiconductor Corp. tarafından sunulan Realtek ses kartları için driver yazılımıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Realtek HD Audio Driver R2.82 2.11.15.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

4 Yorum Var “Realtek HD Audio Driver Eski Sürüm İndir”

  1. Teşekkürler Realtek eski sürümünü hiç bir yerde bulamadım sadece burada buldum.

    1. Selam Mustafa Bey, sitede binlerce eski sürüm bulunmaktadır. Eski sürüm ihtiyaçlarınızı özenle hazırlanan eskisurumu.com adresinden sürekli edinebilirsiniz.