Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 35 saniye

Yorum Yazın.

RealTimes, önceki adı ile RealPlayer video oynatma ve resim açma programının Windows için sayfada sorunsuz ve hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz.

RealTimes (RealPlayer) Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
RealTimes (RealPlayer) 1 İndirAğustos 19958.6 MB.
RealTimes (RealPlayer) 4 İndirHaziran 19971.1 MB.

RealTimes (RealPlayer) Hakkında

RealPlayer olarak sözlere başlamak istiyoruz. İlk çıktığından RealPlayer olan ismi daha sonraları üretici firma RealNetworks tarafından geğiştirilerek ücretsiz sunulmaya devam etti ve RealTimes olarak adı değiştirildi. RealPlayer ise bilinen en eski video ve internetten video oynatma programıdır dersek yerinde bir demişlik yapmış oluruz. Eskiden çok popüler olan RealPlayer internet teknolojisinin hızla gelişmesi ve bir çok medya oynatma programı yapan firma olmasından dolayı unutulmaya yüz tutmuştur.

İlk çıkıştığı yıllarda yani 95’lere yakın özellikle internet videolarını oynatmada popüler bir Windows yazılımıydı. Halende işlevini ve performansını devam ettirmektedir. Birçok bilgisayar firması yeni, yeni video oynatıcıları yaptığından RealPlayer unutulmuş veya yeni nesil tarafından bilinmemektedir. Bu sebepten dolayı da yeni adı olan RealTimes tanınmamaktadır.

RealTimes ile bilgisayarınızda videoları oynatabilir, resimleri görüntüleyebilir ve eskiden olduğu gibi yine internet üzerinden çalışan videoları görüntüleyebilirsiniz.

Sayfa içerisined RealPlayer eski sürümleri eskiden günümüze doğru verilmiştir. İstediğiniz sürümünün bilgisayarınıza dokunarak indirebilir ve Windows işletim sisteminde çalıştırabilirsiniz. Eskicilerin sitesi olan eskisurumu.com biz RealPlayer unutmadık sizin için burada yayınlandık. Şimdi sanki sizin duyar gibiyiz “Nerede o eski programlar dediğinizi” işte burada indirin ve kullanın.

RealPlayer 1
RealPlayer 4

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.