Yorum Yazın

Recover Files ile silinen dosyaları tekrar getirebilirsiniz. Recover Files eski sürümünü sayfa içerisiden indirek eski sürümü tüm Windows için kullanabilirsiniz, Windows 10 da içerisinde tüm Windows ile uyumludur.

Recover Files Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Recover Files 3.3.3.0 İndir Şubat 2018 2 MB.

Recover Files Hakkında

Recover Files, Undelete & Unerase, Inc. tarafından hazırlanmış veri kurtarma programıdır. Deneme sürümdür. Recover Files ile bilgisayarınızda istediğiniz sürücü üzerinde analiz ederek kurtarmak istediğiniz veriyi seçip undelete yaparak kurtarabilirsiniz. Listede yeşil very good yazanlar kurtarılması kolay anlamına, kırmızı overwritten ise kurtarılamaz üzerine yazılmış anlamına gelmektedir. Kurtarmak istediğiniz dosyaları Path klasör yerinden anlayabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Recover Files 3.3.3.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.