Yorum Yazın

Recuva Free bilgisayarınıza indirerek Windows işletim sistemi için kullanabilirsiniz.

Recuva Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Recuva Free 1.4.0.104 İndir Ağustos 2007 345 KB.
Recuva Free 1.53.1087 İndir Ağustos 2016 5.3 MB.

Recuva Free Hakkında

Recuva ile silinen verilerinizi tekrar getirebilir, silinmiş verileri kurtarabilirsiniz. Recuva, Piriform Ltd tarafından ücretsiz olarak sunulan veri kurtarma programıdır. Program hard disk ve harici USB bellek içinde verileri kurtarabilmektedir. Veri kurtarma gayet başarılı ve hızlıdır.

Bir dosyayı yanlışla sildiniz ve o dosyayı tekrar getirmek istiyorsanız bu görevi yapabilecek bir Windows yazılımıdır.

Programı kurduktan sonra sisteminizi taratmalısınız. Taratma sırasına tüm dosyaları, resimleri, belgeleri ve videoları hangisini kurtarmak istediğinizi seçebilirsiniz. Eğer bir çok dosya siliyorsanız bu şekilde daha rahat bulabilirsiniz. Bir video dosyasını kurtaracaksanız tümünü seçimi yapmaktan yerine sadece video seçimi yaparsanız daha kolay bulabilir ve kısa süreli kurtarma işlemi yapmış olursunuz.

Taratma işlemi bittikten sonra sırası ile silinmiş dosyaları liste halinde görürsünüz kurtarmak istediğiniz dosyayı işaretleyerek “Recover” butonuna bastığınızda ilgili dosya veya dosyaları kurtarma işlemi yaparak size program son işlemde pencere olarak bilgi vermektedir. Program içerisinde kurtarmak istediğiniz yere giderek kurtarılmış dosya veya dosyaları görebilirsiniz.

Program için Türkçe dil seçimi bulunmaktadır. Türkçe dil seçimi yanında birçok dili de desteklemektedir. Hızlı ücretsiz, tüm verileri kurtarabilecek ve ücretsiz veri kurtarma programı arayanlar için Recuva tavsiye veri kurtarma programlarındandır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Recuva 1.4.0.104
Recuva 1.53.1087

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.