Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 36 saniye

Yorum Yazın.

Registry Repair kayıt defteri (regedit) düzenleme programını indirerek bilgisayarınızda kayıt girdilerini silebilir, onarabilir ya da düzeltebilirsiniz.

Registry Repair Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Registry Repair 5.0.1.87 İndir Aralık 2017 5.1 MB.
Registry Repair 5.0.1.102 İndir Temmuz 2019 5.4 MB.

Registry Repair Hakkında

Registry Repair programı Glarysoft Ltd. tarafından yapılan ücretsiz olarak sunulan Windows işletim sisteminde kayıt defteri fazlalıklarını ve sorunları tek tuşla çözebilirsiniz. Bilgisayarınıza kurduktan sonra sadece taratmanızın çıkan liste için düzeltilmesini istediğiniz kayıt (regedit) girişlerini seçmeniz ve onarma onayı vermeniz gerekmektedir.

Windows işletim sisteminde birçok program kurulması silinmesi veya doğru bir şekilde silinmemesi, program kurulum sırasında yanlış regedit girişleri ve diğer regedit kayıt defteri bozuklukları Windows işletim sisteminde yavaşlama, hata verme veya sistemin doğru bir şekilde çalışmamasına sebebiyet verebilmektedir.

Bu program ile bu kayıt defteri yanlışlıklarını veya fazla gereksiz kayıt girlerini sisteminiz taratarak tek tuşla düzeltebilirsiniz. Bu şekilde bilgisayar performansınız atar veya hata aldığınız kayıt defteri hataları tamamen düzelmiş olacaktır.

Program ile ayrıca eski yazılım düzenlemeleri, dosya uzantıları yanlışlığının düzeltilmesi, ardım kaynaklarınız düzeltilmesi ve Windows aygıtların düzenlenmesi gibi özellikleri de ücretsiz olarak tek tuşla Windows işletim sisteminizde ücretsiz olarak yapabileceksiniz.

Sayfa içerisinde Registry Repair eski sürümünü indirerirken hangi tarihte yayınlanmış olduğunu, sürümü bilgilerini ve diğer sürüm indirme bilgilerini bularak indirmiş olduğunuz eski sürüm hakkında bilgi sahibi olacak ne indirdiğinizi anlayabileceksiniz.

Registry Repair 5.0.1.87
Registry Repair 5.0.1.102

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.