Registry Repair Eski Sürüm İndir

Registry Repair kayıt defteri (regedit) düzenleme programını indirerek bilgisayarınızda kayıt girdilerini silebilir, onarabilir ya da düzeltebilirsiniz.

Registry Repair Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Registry Repair 5.0.1.87 İndirAralık 20175.1 MB
Registry Repair 5.0.1.102 İndirTemmuz 20195.4 MB
Registry Repair 5.0.1.103 İndirAralık 20195.7 MB
Registry Repair 5.0.1.112 İndirAralık 20205.9 MB

Registry Repair Hakkında

Registry Repair programı Glarysoft Ltd. tarafından yapılan ücretsiz olarak sunulan Windows işletim sisteminde kayıt defteri fazlalıklarını ve sorunları tek tuşla çözebilirsiniz. Bilgisayarınıza kurduktan sonra sadece taratmanızın çıkan liste için düzeltilmesini istediğiniz kayıt (regedit) girişlerini seçmeniz ve onarma onayı vermeniz gerekmektedir.

Windows işletim sisteminde birçok program kurulması silinmesi veya doğru bir şekilde silinmemesi, program kurulum sırasında yanlış regedit girişleri ve diğer regedit kayıt defteri bozuklukları Windows işletim sisteminde yavaşlama, hata verme veya sistemin doğru bir şekilde çalışmamasına sebebiyet verebilmektedir.

Bu program ile bu kayıt defteri yanlışlıklarını veya fazla gereksiz kayıt girlerini sisteminiz taratarak tek tuşla düzeltebilirsiniz. Bu şekilde bilgisayar performansınız atar veya hata aldığınız kayıt defteri hataları tamamen düzelmiş olacaktır.

Program ile ayrıca eski yazılım düzenlemeleri, dosya uzantıları yanlışlığının düzeltilmesi, ardım kaynaklarınız düzeltilmesi ve Windows aygıtların düzenlenmesi gibi özellikleri de ücretsiz olarak tek tuşla Windows işletim sisteminizde ücretsiz olarak yapabileceksiniz.

Sayfa içerisinde Registry Repair eski sürümünü indirerirken hangi tarihte yayınlanmış olduğunu, sürümü bilgilerini ve diğer sürüm indirme bilgilerini bularak indirmiş olduğunuz eski sürüm hakkında bilgi sahibi olacak ne indirdiğinizi anlayabileceksiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Registry Repair 5.0.1.87
Registry Repair 5.0.1.102
Registry Repair 5.0.1.103
Registry Repair 5.0.1.112

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.