Rerware My Backup APK Eski Sürüm İndir

Rerware My Backup APK ile Android işletim sisteminizden yedekleme işlemi yapabilirsiniz.

Rerware My Backup APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Rerware My Backup APK 4.5.4 İndirKasım 20178.1 MB
Rerware My Backup APK 4.7.6 İndirOcak 20216.6 MB

Rerware My Backup APK Hakkında

My Backup APK, Rerware, LLC tarafından sunulan Android işletim sistemi için yedek yapma programı ücretsiz ve uygulama için satın alma içeren Rerware, LLC tarafından sunulan Android uygulamadır.

Ücretsiz kullanıcılar şunları yapabilir: Bulut yedekleme, cihazı veya SD kartı yedekleme işlemi, klasör bütünü veya istenilen verileri yedekleme resim, metin, belge gibi. Takvim, ana ekran, sistem ayarları da dâhil birçok işlemleri yedekleme yapabilir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Rerware My Backup APK 4.5.4
Rerware My Backup APK 4.7.6

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.