Yorum Yazın

Revo Uninstaller bilgisayar temizleme ve performans artırma yardımcı programdır.

Revo Uninstaller Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Revo Uninstaller 2.0.4 İndir Ekim 2017 6.9 MB.
Revo Uninstaller 2.1.0 İndir Haziran 2019 7.1 MB.
Revo Uninstaller 2.1.1 İndir Aralık 2019 7 MB.

Revo Uninstaller Hakkında

VS Revo Group tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak sunulan Revo Uninstaller ile bilgisayarınızda gereksiz olan dosyalardan kurtararak hard diskiniz üzerinde yer azaltırken aynı zamanda bilgisayarınızı performansını artırırsınız.

Tarayıcı geçmişini silin tarayıcı geçmişinize kimse ulaşamasın ve gereksiz internet gezinti dosyaları ile indirmelerden kurtulun. Özellikle internet geçmişini tamamen silmek ve başkaları tarafından gezinen siteleri ya da yapılan aramaları görmemesi sağlamak program ile mümkün. Sadece programı kurarak tek tuş ile bütün internet aramalarını, gezintilerini tamamen bilgisayarınızda kaybede bilirsiniz.

Windows başlangıcın da açılan gereksiz programları kaldırın, Office yani belgelerinizde zamanla biriken atık dosyalardan kurtulun, geri dönüşümünüz de bulunan ve Temp dosyaları tamamen silerk yok edin Revo Uninstaller ile bunları yapmak hem kolay hem de ücretsidir.

Revo Uninstaller eski sürümü Windows işletim sistemi için ve Windows işletim sisteminin tümünde çalışmaktadır. Ayrıca programda önceden kurmuş olduğunuz kurulum gerektiren programları bilgisayardan silerek bu programları tamamen bilgisayarınızda atık dosya kalmayacak şekilde kaldırabilirsiniz.

Revo Uninstaller eski sürümün sürüm numarası, eski sürüm için yayınlanma tarihi ve indirme boyutu vermiştir. Üzerine tıklayarak eski sürümü bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Revo Uninstaller 2.0.4
Revo Uninstaller 2.1.0
Revo Uninstaller 2.1.1

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.