Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 32 saniye

Yorum Yazın.

Revo Uninstaller bilgisayar temizleme ve performans artırma yardımcı programdır. Bu sayfada Revo Uninstaller eski sürümü indirebilirsiniz.

Revo Uninstaller Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Revo Uninstaller 2.0.4 İndir Ekim 2017 6.8 MB.

Revo Uninstaller Hakkında

VS Revo Group tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak sunulan Revo Uninstaller ile bilgisayarınızda gereksiz olan dosyalardan kurtararak hard diskiniz üzerinde yer azaltırken aynı zamanda bilgisayarınızı performansını artırırsınız.

Tarayıcı geçmişini silin tarayıcı geçmişinize kimse ulaşamasın ve gereksiz internet gezinti dosyaları ile indirmelerden kurtulun. Özellikle internet geçmişini tamamen silmek ve başkaları tarafından gezinen siteleri ya da yapılan aramaları görmemesi sağlamak program ile mümkün. Sadece programı kurarak tek tuş ile bütün internet aramalarını, gezintilerini tamamen bilgisayarınızda kaybede bilirsiniz.

Windows başlangıcın da açılan gereksiz programları kaldırın, Office yani belgelerinizde zamanla biriken atık dosyalardan kurtulun, geri dönüşümünüz de bulunan ve Temp dosyaları tamamen silerk yok edin Revo Uninstaller ile bunları yapmak hem kolay hem de ücretsidir.

Revo Uninstaller eski sürümü Windows işletim sistemi için ve Windows işletim sisteminin tümünde çalışmaktadır. Ayrıca programda önceden kurmuş olduğunuz kurulum gerektiren programları bilgisayardan silerek bu programları tamamen bilgisayarınızda atık dosya kalmayacak şekilde kaldırabilirsiniz.

Revo Uninstaller eski sürümün sürüm numarası, eski sürüm için yayınlanma tarihi ve indirme boyutu vermiştir. Üzerine tıklayarak eski sürümü bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz.

Revo Uninstaller 2.0.4 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.