Yorum Yazın - 6 Yorum Var

Roblox ile hayal edin ve oluşturun. Çocuklar için macera ve aksiyon oyunu Roblox rengarenk dünyası sizleri bekliyor.

Roblox APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Roblox APK 2.413.370526 İndir Aralık 2019 91.4 MB.
Roblox APK 2.459.415955 İndir Aralık 2020 96 MB.
Roblox APK 2.493.429776 İndir Eylül 2021 103 MB.

Roblox APK Hakkında

Roblox APK, Roblox Corporation tarafından sunulan ücretsiz, uygulama içi satın alma içeren sanal dünyanızı oyunlar ve oyuncaklar ile kurmanızı amaçlıyor. 11 yaş altı eğlence uygulamasıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Roblox APK 2.413.370526
Roblox APK 2.459.415955
Roblox APK 2.493.429776
Kategori: Mobil Etiket:

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

6 Yorum Var “Roblox APK Eski Sürüm İndir”

    1. Selam Sevinç Hanım, görüşürünüzü sitede paylaştığınız için teşekkür ederiz. Siteyi önermeyi lütfen unutmayınız.