Run-Command (Windows CMD Alternatifi) Eski Sürüm İndir

Run-Command, Windows işletim sisteminde bulunan “Çalıştır” menüsünün alternatifi olan yazılımdır.

Run-Command Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Run-Command 3.13 (64 Bit) İndir Ekim 2018 141 KB
Run-Command 3.13 (32 Bit) İndir Ekim 2018 101 KB
Run-Command 3.37 (64 Bit) İndir Ağustos 2019 143 KB
Run-Command 3.37 (32 Bit) İndir Ağustos 2019 103 KB

Run-Command Hakkında

Run-Command, Nenad Hrg tarafından hazırlanan Türkçe dil seçimi olan Windows işletim sisteminde bulunan “Çalıştır” menüsünü alternatif gelişmiş ücretsiz yazılımıdır.

Bu program ile yönetici olarak çalıştırma, alt tarafta çok kullanılan komutları, favori işlemleri yapabilirsiniz. Bu özellikler Windows işletim sisteminde olmayan özelliklerdir. Çalıştır komutunu kulanmakta zorluk çekenler, çalıştır komutunda nelerin olduğunu merak edenler için de olabilir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Run-Command 3.13

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: Windows Etiket:

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.