Yorum Yazın

Samsung SideSync Android cihaz ile bilgisayar arasında bağlantıyı yapmanız için Samsung SideSync uygulamasının APK dosyasını site içerisinde indirebilirsiniz.

Samsung SideSync APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Samsung SideSync APK 4.7.8.2 İndir Ocak 2018 8.2 MB.

Samsung SideSync APK Hakkında

Samsung SideSync Android uygulaması, Samsung Electronics Co., Ltd. tarafından yazılan Samsung Android cep telefonu ile bilgisayar arasında bağlantı kurmaya yarayan ücretsiz yazılımdır. Bu uygulama ile Android cihazınız ile bilgisayar arasında veri akışını sağlayabilir, uygulamaları yönetebilir, bilgisayardan veya Android cihazınız arasında birbiri ile yedekleme işlemini yapabilirsiniz.

Sadece Samsung cihazları için çalışır, PC ile Android cihazı arasında bağlantıyı yapabilmeniz için Samsung SideSync PC sürümünü de indirmeniz gerekmektedir. Site de Samsung SideSync PC eski sürümünü site içerisinde Samsung SideSync PC Eski Sürüm İndir sayfasına giderek indirebilirsiniz. Önceden bilgisayarınızda Samsung SideSync yazılımı kuruluysa indirmenize gerek yoktur. Her iki taraftada da bilgisayar ve Android için hangi sürüm kurulu olursa olsun bağlantı gerçekleştirebilirsiniz.

PC, Android arasında bağlantıyı USB, Wifi ve QR kodu okutarak yapabilirsiniz. Android cihazınız ile bağlantı kurulduğunda bilgisayarınızın faresi ile cep telefonu ekranında istediğiniz işlemi yapabilir, bilgisayar klavyesini kullanabilir, uygulamaları yönetebilirsiniz. Fare ile dokunmatik görevi yaparsınız. Bilgisayar ile bağlantı yaptığınızda görüntü bilgisayara geldiğinde telefonunuz, telefon ile işlem yaptığınızda bilgisayarınızda ki görüntü pasifleşecektir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Samsung SideSync APK 4.7.8.2

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.