Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 33 saniye

Yorum Yazın.

Samsung SideSync Android cihaz ile bilgisayar arasında bağlantıyı yapmanız için Samsung SideSync uygulamasının eski sürüm APK dosyasını site içerisinde indirebilirsiniz.

Samsung SideSync APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Samsung SideSync APK 4.7.8.2 İndir Ocak 2018 8.2 MB.

Samsung SideSync APK Hakkında

Samsung SideSync Android uygulaması, Samsung Electronics Co., Ltd. tarafından yazılan Samsung Android cep telefonu ile bilgisayar arasında bağlantı kurmaya yarayan ücretsiz yazılımdır. Bu uygulama ile Android cihazınız ile bilgisayar arasında veri akışını sağlayabilir, uygulamaları yönetebilir, bilgisayardan veya Android cihazınız arasında birbiri ile yedekleme işlemini yapabilirsiniz.

Sadece Samsung cihazları için çalışır, PC ile Android cihazı arasında bağlantıyı yapabilmeniz için Samsung SideSync PC sürümünü de indirmeniz gerekmektedir. Site de Samsung SideSync PC eski sürümünü site içerisinde Samsung SideSync PC Eski Sürüm İndir sayfasına giderek indirebilirsiniz. Önceden bilgisayarınızda Samsung SideSync yazılımı kuruluysa indirmenize gerek yoktur. Her iki taraftada da bilgisayar ve Android için hangi sürüm kurulu olursa olsun bağlantı gerçekleştirebilirsiniz.

PC, Android arasında bağlantıyı USB, Wifi ve QR kodu okutarak yapabilirsiniz. Android cihazınız ile bağlantı kurulduğunda bilgisayarınızın faresi ile cep telefonu ekranında istediğiniz işlemi yapabilir, bilgisayar klavyesini kullanabilir, uygulamaları yönetebilirsiniz. Fare ile dokunmatik görevi yaparsınız. Bilgisayar ile bağlantı yaptığınızda görüntü bilgisayara geldiğinde telefonunuz, telefon ile işlem yaptığınızda bilgisayarınızda ki görüntü pasifleşecektir.

Samsung SideSync APK 4.7.8.2 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.